Horoskop dzienny - 6 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 sierpnia. Koniec tygodnia to dla ciebie moment wytchnienia, czy wręcz odwrotnie? Zobacz jakie plany względem ciebie mają planety.

Horoskop dzienny - Baran

Nie narzekaj na to co masz, tylko dostrzeż, jak wiele zostało ci dane. Choć masz tendencję do szukania dziury w całym, zdajesz sobie w głębi serca sprawę z tego, że nie powinieneś narzekać tylko zakasać rękawy i walczyć o to by twoje życie było jeszcze lepsze. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Piątek to dla ciebie będzie prawdziwy początek weekendu. Po pracy odzyskasz wolność i będziesz mógł zaplanować słodkie lenistwo przez resztę wolnych dni. Czy jednak nie zaskoczy cię żadna niespodziewana sytuacja? To się dopiero okaże.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pozytywny obrót spraw jest spowodowany dobrym układem planet. Korzystaj z niego, gdyż niebawem wszystko może zmienić się o 180 stopni. Pozałatwiaj wszystko, co jest na twojej liście pilnych spraw, aby przed weekendem mieć czyste konto.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Rak

Od rana będziesz czuć się pełen energii i zapału do działania. To zasługa dobrej konstelacji gwiazd, która sprzyja sukcesom finansowym. Zainwestuj swoje oszczędności lub kup los na loterię, a jest szansa, że uda ci się pomnożyć oszczędności. 

Horoskop dzienny - Lew

Nawet jeśli nie chciałeś nikogo urazić, to wiedz, że twoje słowa mogą działać jak miecz, który podcina innym skrzydła. Zawsze staraj się ważyć słowa - nie będziesz mieć sobie wtedy niczego do zarzucenia. W innym wypadku możesz stać się winnym czyichś kompleksów.

Horoskop dzienny - Panna

Jesteś bardzo ambitną osobą i chcesz zawsze we wszystkim przodować. Na dłuższą metę nie da się tak żyć. Musisz nieco zwolnić i zrozumieć, że nie zawsze możesz wszystkim kierować z fotela lidera. Czasem warto oddać prymat bardziej kompetentnym osobom. 

Horoskop dzienny - Waga

Wszystko wskazuje na to, że w twoim sercu rodzi się uczucie względem pewnej osoby. Nie wiesz jednak jak je określić i czy podzielić się z nią tym faktem. Dziś jest dobry dzień na to, by zaryzykować i wyjawić swoje uczucia. Być może są one odwzajemnione.

Horoskop dzienny - Skorpion

Wystarczy ciepły uśmiech twojego partnera, aby wszystkie problemy stały się nic nieznaczącą błahostką. Podziękuj mu za zaangażowanie, wsparcie i wszelkie dobro, które na co dzień doświadczasz z jego strony. Zbyt rzadko to robisz. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś czas dla przyjaciół. Zorganizuj wspólny wypad na miasto jak za dawnych lat. Taki chill out dobrze ci zrobi i pozwoli zapomnieć o tym, co cię trapi. Postaraj się, aby takie spotkania stały się waszą tradycją. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możesz zapomnieć o wakacyjnym odpoczynku. Twój piątek zapowiada się pracowicie, a co więcej weekend też może być podobny. Jednak po każdym wysiłku przychodzi czas odpoczynku, więc nie martw się. Przyłóż się do zadania, a opłaci ci się to.

Horoskop dzienny - Wodnik

Meta już blisko, a sił coraz mniej... Nie możesz pozwolić sobie na zwątpienie ani słabość. Przeszedłeś bardzo wiele by znaleźć się w tym miejscu, dlatego rzuć wszystkie siły i postaraj się dotrwać do końca projektu. Na pewno nie będziesz żałować poświęconego czasu i zaangażowania. 

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny - Ryby

Gwiazdy nie mają dla ciebie nic dobrego dzisiaj. Musisz być bardzo uważny i skupiony, gdyż w innym wypadku grozi ci poważna strata: zgubienie lub kradzież cennej rzeczy. Nie pozwól sobie na to. Bądź skoncentrowany na tym co robisz. 

Więcej o: