Gwiazda "W pustyni i w puszczy" niczym "Polska Shakira"! Karolina Sawka zmieniła się nie do poznania

Krolina Sawka jak "polska Shakira"! Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie. Przeszła metamorfozę, a jej fryzura robi wrażenie. Zauważyli to fani, którzy komplementowali jej nowy wizerunek. Nel z "W pustyni i w puszczy" dziś jest dorosłą kobietą. Jak zmieniła się gwiazda?

Karolina Sawka, to gwiazda która zadebiutowała na polskich ekranach mając zaledwie kilka lat. Jej rola tak bardzo przypadła wszystkim do gustu, że otrzymała liczne, także międzynarodowe nagrody, a miasto Szczecin uhonorowało ją tytułem ambasadorki. Postać Nel, z książki "W pustyni i w puszczy", w którą wówczas wcieliła się Sawka, skradła serca telewidzów tak bardzo, że przez lata wyczekiwali powrotu młodej dziewczyny do aktorstwa. Doczekali się, albowiem celebrytka jest obecnie aktywną użytkowniczką Instagrama, a niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcjach takich jak m.in "M jak Miłość". Ma również liczne grono fanów w mediach społecznościowych, które śledzi jej poczynania aktorskie, a także wiele ciekawostek z jej życia prywatnego. Emocje wzbudza również jej uroda. Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie, pod którym pojawiły się liczne komplementy. Okrzyknięto ją "polską Shakirą". Podobna?

Zobacz wideo Rozmowa z Mają Ostaszewską - aktorką nowego serialu Canal+ "Klangor"

"Polska Shakira" na Instagramie. Jak zmieniła się Karolina Sawka?

Karolina Sawka jest już dorosłą kobietą i nie przypomina małej dziewczynki z popularnego filmu. Oczywiście niektóre elementy podobieństwa są zauważalne, ale największe wrażenie robi ogromna metamorfoza, jaką aktorka przeszła na przestrzeni lat. Zauważyli to fani na Instagramie, którzy doceniają jej urodę, a także doszukują się podobieństw do światowej sławy piękności. Aktorka nie zrezygnowała ze swojego naturalnego, ciemnego koloru włosów, a jedynie rozjaśniła niektóre pasma. Na zdjęciu, które niedawno opublikowała, ma naturalny look, który przełamuje modny kolczyk. Niewielkie loczki na jej głowie wzbudziły w fanach oczywistą chęć, aby porównać ją do popularnej wokalistki. Obserwatorzy pisali m.in:

Shakira!
Wyglądasz jak polska Shakira!
Ale ogień
Przepięknie wyglądasz

Aktorka na zdjęciu ma kręcone włosy w odcieniach brązu i blondu. Kolumbijska piosenkarka Shakira nosi podobną fryzurę. Drapieżności dodaje jej piercing typu septum. To nie pierwsza duża metamorfoza celebrytki. Na jej Instagramie możemy dostrzec Karolinę Sawkę w licznych kreatywnych stylizacjach włosów. Aktorka miała na swojej głowie m.in dredy i platynowy blond.

 

Karolina Sawka podstawiła na fryzurę long bob z kręconymi włosami

Karolina Sawka ma naturalnie ciemne włosy, które falują się spontanicznie. Niedawno dodała zdjęcie we włosach blond i okrzyknięto ją nawet "polską Beyonce" Dziś na jej głowie dostrzegamy popularne sombre w jasnych i ciemnych odcieniach. Jej włosy typu long bob zostały zakręcone. Taki efekt możemy uzyskać stosując wcierki, lub olejowanie. Oczywiście możliwe jest też stosowanie lokówki, jednak mimo efektywności, może to zaszkodzić włosom. Naturalnym sposobem na uzyskanie loczków niewielkiego rozmiaru, jest również zaplatanie warkoczyków. Prawdopodobnie z tej metody skorzystała aktorka, ponieważ kilka dni wcześniej dodała zdjęcie w maleńkich warkoczykach, które pokrywają jej głowę.

 

Aktorka ma nietuzinkową urodę i z pewnością nie raz jeszcze fani porównają ją do wielu gwiazd światowego formatu. Taka już rola aktorki, aby wcielać się w różne postaci. Przypomina Shakirę?

Więcej o: