Dawid Podsiadło już tak nie wygląda. Zaskoczył nową fryzurą. "Wczesny Zenek"

Dawid Podsiadło wystąpił niedawno w Gdyni. Piosenkarz postawił na bardzo oryginalną stylizację. Zdaniem wielu osób w czasie koncertu wyglądał, jak czeski piłkarz z lat 80. Jeszcze inni zauważają podobieństwo do gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Dawid Podsiadło zaskoczył niedawno fanów swoją metamorfozą. Piosenkarz postawił na charakterystyczne cięcie z lat 80. ubiegłego stulecia. To fryzura na "czeskiego piłkarza". Skąd ta nazwa? W latach 80. była ona szczególnie popularna wśród reprezentantów Czech w piłce nożnej. 

Zobacz wideo Sobowtór Roksany Węgiel:

Dawid Podsiadło postawił na oryginalne cięcie 

Jak wygląda fryzura na "czeskiego piłkarza"? Cięcie polega na pozostawieniu długich pasm z tyłu i mocnym skróceniu ich po bokach. Przez to włosy z tyłu tworzą charakterystyczny "ogon". Od jakiegoś czasu fryzura z lat 80. ubiegłego stulecia znowu cieszy się popularnością. Jak prezentuje się w niej Dawid Podsiadło? Niedawno piosenkarz wystąpił na Open'er Parku w Gdyni. Zobaczcie jak obecnie wygląda:

Dawid Podsiadło ma nową fryzurę. "Wczesny Zenek"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wiele osób zauważyło podobieństwo do innych znanych osób.

Wczesny Krawczyk.
Wczesny Zenek Raczej.
Myślałem, że to jakiś czeski piłkarz.
Z taką stylówką to bez testów do czeskiej reprezentacji biorą.
Ta stylówka jest wspaniała i koszmarna zarazem, brawo za zabawę stylem i konwencją

- czytamy pod postem Open'er Festival na Facebooku.

Dawid Podsiadło - kariera

Dawid Podsiadło to od lat jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W 2012 roku zwyciężył w finale drugiej edycji programu telewizyjnego "X Factor". Rok później wydał debiutancki album "Comfort and Happiness", który trafił na pierwsze miejsce polskiej listy sprzedaży i rozszedł się ponad 150 tys. egzemplarzy, dzięki czemu zdobył status diamentowej płyty.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: