Tajemnicza i bardzo rzadka linia na dłoni. Posiadają ją niezwykłe osoby

Linia Wenus znajduje się tuż pod palcem środkowym. O czym może świadczyć? Jakie zdolności mają jej posiadacze oraz posiadaczki? Dowiedzcie się więcej na temat tej tajemniczej i bardzo rzadko występującej linii.

Obecnie wróżenie z dłoni z jednej strony kojarzy nam się z poważną magią, z drugiej jest to także pewien rodzaj zabawy. Bo z ręki wróżymy sobie na imprezach czy w trakcie spotkań towarzyskich. Zanim zabierzemy się za to zabierzemy, musimy pamiętać o pewnej istotnej różnicy. Znacznie linii z lewej strony jest inne niż te z prawej. Przyjmuje się, że linie, które znajdują się na lewej dłoni są powiązane z losem i przeznaczeniem, czyli kwestiami od nas niezależnymi. Z kolei z dłoni prawej możemy odczytać informacje na temat naszej życiowej postawy.

Zobacz wideo Ciasteczka z wróżbą:

Tajemnicza linia Wenus na dłoni

Wróżenie z dłoni nazywane jest chiromancją. To dziedzina wywodząca się jeszcze ze starożytność. Inspiracją do jej powstania było dostrzeżenie pewnego podobieństwa. Zauważono, że układy linii na naszych dłoniach przypominają układy gwiazd. Z tej przyczyny mogą być one także dobrym źródłem wiedzy na temat naszego życia.

Warto jednak zaznaczyć, że nie każdy ma wszystkie linie na dłoni. Jedną  z najrzadziej występujących jest linia Wenus. Inna nazwa, z jaką możemy się spotka to pierścień Wenus. Jej posiadacze oraz posiadaczki często mogą pochwalić się niezwykłymi zdolnościami. Linia Wenus znajduje się tuż pod palcem środkowym. Zobaczcie, gdzie należy szukać tej linii. Na poniższym rysunku ma ona numer 4:

Znaki na dłoniZnaki na dłoni wikimedia commons

Linia Wenus na dłoni - co oznacza?

Co oznacza linia Wenus na lewej dłoni? Jej obecność jest oznaką pewnych nadprzyrodzonych zdolności. Takie osoby mogą mieć na przykład zdolności ezoteryczne. Poza tym są bardzo kreatywne i wrażliwe. Dlatego też często jej posiadaczami są utalentowani artyści.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: