Modelka przestała regulować brwi. Nietypowy wygląd zapewnił jej ogromny sukces

Sophia Hadjipanteli od jakiegoś czasu robi spektakularną karierę w świecie mody. Zdaniem wielu osób przyczyniły się do tego jej charakterystyczne zrośnięte brwi. - Co jest złego we włosach na twarzy? - pyta modelka.

Sophia Hadjipanteli to pochodząca z Cypru 25-letnia modelka, która jest inicjatorką ruchu społecznego #unibrowmovement. Od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jej kariera w świeci mody nabrała tempa w 2017 roku. Wówczas Sophie pojawiła się na wybiegach w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma na swoim koncie współprace z markami takimi jak Guess czy Hugo Boss. 

Zobacz wideo Brwi na mydełko - jak to zrobić?

Modelka ma niesamowite brwi

Znakiem rozpoznawczym modelki są niewątpliwie jej niesamowite brwi. Sophia nie reguluje ich od lat. Dlatego też brwi są zrośnięte. Modelka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej wybór może wzbudzać kontrowersje. Jednak sama lubi i akceptuje swój wygląd. - Co jest złego we włosach na twarzy? - pyta modelka. 

Zainicjowany przez modelkę ruch #unibrowmovement zachęca innych do eksponowania zrośniętych brwi. - Chcę pokazać wszystkim, że mają wybór. Ja lubię mój wizerunek, innym nie musi on się podobać i to jest jak najbardziej w porządku - powiedziała w jednym z wywiadów.

Ludzie ostentacyjnie się na nią patrzą

Modelka doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że jej krzaczaste brwi rzucają się w oczy. Jak wyznaje, codziennie spotyka kogoś, kto ostentacyjnie się na nią patrzy. Nie ma jednak nic przeciwko temu. I jak dodaje, nie zamierza zmieniać swojego wizerunku. Od jakiegoś czasu Sophia aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje blisko 500 tysięcy osób.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: