Przykleiła mężowi do ciała arbuza i dwa melony. "Dla wszystkich, którzy myślą, że ciężarnym jest łatwo"

Instagramerka w zaawansowanej ciąży postanowiła pokazać swojemu mężowi, jak ciężko jest jej wykonywać pozornie banalne, codzienne czynności. W tym celu przykleiła mu do ciała arbuza oraz dwa melony, by z takimi dodatkami spróbował m.in. założyć buty. Wideo stało się hitem w sieci.
Zobacz wideo Mity związane z karmieniem piersią. "Wiele rzeczy jest tylko w naszej głowie"

Ciąża to niewątpliwie wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Niestety ostatnie tygodnie dla wielu kobiet potrafią stanowić nie lada wyzwanie. Obrzęki spowodowane zatrzymywaniem się wody, zadyszka oraz duży brzuch utrudniający wykonywanie codziennych czynności to tylko kilka kwestii, z którymi często przychodzi się mierzyć ciężarnym. Mężczyznom raczej trudno wyobrazić sobie, co czuje kobieta na finiszu ciąży, jednak pewna instagramerka znalazła sposób na to, by choć w pewnym stopniu uświadomić to swojemu mężowi. Wideo, które przy okazji nagrała stało się hitem.

Ciężarna żona przykleiła mężowi do ciała arbuza i dwa melony, by doświadczył tego, z czym ona ma do czynienia codziennie. Wideo robi furorę na Instagramie

Larisa Titoyan to influencerka oraz makijażystka pochodząca z Rosji. Ostatnio nagrała filmik, który choć nie ma nic wspólnego z makijażem, szybko zrobił furorę na jej profilu. Larisa jest obecnie w zaawansowanej ciąży i postanowiła pokazać swojemu mężowi, jak ciężko jest jej wykonywać codzienne czynności, które zazwyczaj są dla wszystkich banalnie proste. W tym celu przykleiła mu do ciała taśmą izolacyjną arbuza, który imitował brzuch oraz oraz dwa melony służące za biust. Z takim obciążeniem mężczyzna miał wstać z łóżka, założyć buty, a także wsiąść i wysiąść z samochodu. Okazało się, że to zadanie wcale nie było dla niego proste. Wideo momentalnie stało się viralem i obiegło sieć. Obecnie filmik obejrzało już ponad 400 tys. użytkowniczek oraz użytkowników Instagrama.

Ten filmik dedykuję wszystkim, którzy myślą, że kobietom ciężarnym jest łatwo

- napisała pod nagraniem.

 

Pod postem postem pojawiło się również sporo komentarzy:

Wszyscy mężczyźni powinni tego doświadczyć.
Teraz muszą nas zrozumieć.
Z początku tak szczęśliwy, najwyraźniej nie wiedział, na co się pisze.
Nie mogę przestać płakać ze śmiechu. Ten film zrobił mój dzień. Dobra brzuch, ale jesteś jedyna na świecie, która pomyślała o tym, żeby dodać piersi.  

- czytamy.

Więcej o: