Kate Middleton była przezywana w szkole. Zaskakujące wyznanie księżnej

Kate Middleton od czasu ślubu z księciem Williamem, tytułowana jest księżną Cambridge. Jak się jednak okazuje, jej pierwszy przydomek nie był tak prestiżowy, bo - jak wyjawiła sama księżna Kate - swoje pierwsze przezwisko zawdzięczała... śwince morskiej.

Kate Middleton jest ulubienicą Brytyjczyków. "Dziewczyna z ludu" świetnie odnalazła się w roli księżnej, a poddani cenią ją za skromność i wyjątkowe poczucie humoru. Księżna Cambridge po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans - podczas wizyty w szkole, zdradziła uczniom swoje zabawne przezwisko z dawnych lat.

Zobacz wideo

Kate Middleton - przezwisko szkolne 

Kate Middleton uczęszczała do prestiżowej placówki St. Andrew's School w Berkshire, gdzie uczyła się także jej młodsza siostra Pippa Middleton. Podczas odwiedzin w swojej dawnej szkole, księżna podzieliła się z uczniami ciekawostką ze swoich dziecięcych lat. Jak wyjawiła, koledzy i koleżanki z klasy zwykli ją byli nazywać "squeak", co można przetłumaczyć, jako "piszczek". Ten uroczy pseudonim miała zawdzięczać świnkom morskim, które były ich klasowymi pupilami.

Jedna miała na imię Pip a druga Piszczek i ponieważ moja siostra ma na imię Pippa, ja zostałam Piszczkiem

- tłumaczyła księżna rozbawionym uczniom.

Anna Samusionek z córką Tak wygląda córka Anny Samusionek. Fani: urodę odziedziczyła po mamie

Na równie uroczy pseudonim w dzieciństwie mógł liczyć także książę William. Jak donoszą brytyjskie media, księżna Diana miała nazywać swojego syna "wombatem". Te zwierzęta miały bowiem wyjątkowo zachwycić młodego księcia podczas oficjalnej podróży do Australii. 

Pseudonimy Kate i Williama ewoluowały jednak wraz z wiekiem. W późniejszych latach Kate nazywano "księżniczką dworu" ze względu na jej nienaganne maniery. Z kolei do Williama podczas studiów zwracano się imieniem Steve, żeby nie zwracać na niego niepotrzebnej uwagi. 

Odmładzające fryzury dla 60 latek. Hitowe cięcia, w których będziesz wyglądać jak milion dolarów (zdjęcie ilustracyjne) Odmładzające fryzury dla 60 latek. Hitowe cięcia, które odejmą lat

Więcej o: