Horoskop dzienny - 9 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 sierpnia. Poniedziałek bywa trudnym dniem powrotu do codziennej rutyny. Jak sobie dziś poradzisz? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, jaka czeka cię przyszłość, a będziesz przygotowany na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny - Baran

Od rana będziesz radosny jak skowronek. Wstaniesz rześki i wyspany, a to pozwoli ci dość łatwo wejść w nowy, roboczy tydzień. Nawet zrzędliwy szef nie zdoła wyprowadzić cię z pozytywnego nastroju. Potrwa on aż do wieczora.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Nie ryzykuj inwestycji w wątpliwe instrumenty finansowe. Bardzo możliwe, że ktoś próbuje cię sprytnie oszukać i zamiast zysku ujrzysz puste konto. Dlatego zawsze powinieneś dokładnie analizować, czy składane ci propozycje są wiarygodne.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kto nie miewa chwil zastanowienia nad swoim życiem, jest człowiekiem bezrefleksyjnym. Ty na pewno taki nie jesteś. Ostatnio coraz mocniej zastanawiasz się nad podejmowanymi decyzjami i starasz się przewidzieć ich konsekwencje. Pamiętaj jednak, że to nie zawsze się uda.

Horoskop dzienny - Rak

Ból głowy sprawi, że dzisiejszy dzień będzie dla ciebie jedną wielką udręką. Do czasu gdy ktoś zupełnie ci obcy postanowi podać ci pomocną dłoń. Postaraj się docenić zaangażowanie i zrewanżuj się chociażby kawą lub ciastkiem. 

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiejszy układ gwiazd sprzyja podejmowaniu szybkich i trafnych decyzji. Nie wahaj się brać na siebie odpowiedzialności za projekty wymagające natychmiastowych rozwiązań. Wykazując się intuicją, zyskasz uznanie swoich przełożonych.

Horoskop dzienny - Panna

Ostatnie dni nie należały do najłatwiejszych, ale nowy tydzień zapowiada się zdecydowanie spokojniej. Dziś pochłoną cię zwykłe obowiązki, a wieczorem będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę wytchnienia z lampką wina w ręce.

Horoskop dzienny - Waga

Kłopoty finansowe to nie koniec świata. Chwilowy deficyt da się zażegnać pod warunkiem, że sięgniesz po dodatkowe zajęcie, które zaproponuje ci ktoś bliski. Być może okaże się to zajęciem na dłuższy moment, dzięki czemu zrealizujesz swoje marzenia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Brak kontaktu z naturą sprawia, że czujesz się osłabiony, zniechęcony i pozbawiony energii do działania. Po pracy spróbuj przełamać ten impas - wsiądź na rower i udaj się do parku, lasu, aby pooddychać świeżym powietrzem. Od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny - Strzelec

Balonik pełen oczekiwań niespodziewanie dziś pęknie. Okaże się, że twoje przypuszczenia co do czekającego cię awansu spełnią się, ale w odniesieniu do innej osoby. Nie załamuj się. Może to najwyższy czas, by pomyśleć o zmianie zatrudnienia. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dziś będziesz w złym nastroju, a to sprawi, że wyładujesz swoje frustracje na partnerze. Nie dziw się, że to go zaboli i nie będzie chciał słuchać twoich wyjaśnień. Musisz zdecydowanie bardziej postarać się, aby go udobruchać.

Horoskop dzienny - Wodnik

Otaczasz się skorupą przez którą nie mogą przebić się nawet twoi najbliżsi. Powinieneś zacząć dzielić się swoimi uczuciami, gdyż tłamszenie w sobie wszystkiego nie wyjdzie ci na zdrowie. Wyrzuć z siebie złość, ból, strach i wszystko, co kumuluje się w twoim sercu - od razu poczujesz ulgę. 

Horoskop dzienny - Ryby

Nie powielaj błędów swoich rodziców. Wiele osób twierdzi, że dzieci chodzą w ślady rodziców, ale ty możesz przełamać ten stereotyp i pokazać, że dzięki rozwadze i doświadczeniu można inaczej pokierować swoim życiem. 

Więcej o: