Horoskop dzienny - 10 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 sierpnia. Czy dziś uda ci się rozwinąć skrzydła i zrealizować wszystkie plany? Zobacz, czy układ planet będzie sprzyjał twoim przedsięwzięciom.

Horoskop dzienny - Baran

Nie waż się przeciwstawić szefowi. Dziś może to wywołać niechciane konsekwencje i sprawić, że z mozołem budowana pozycja legnie w gruzach. Lepiej przemilczeć swoje racje niż stracić wszystko przez głupią ambicję.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Dziś cały czas będziesz odczuwać głód. Kolejna porcja zupy czy dodatkowe ciastko - wszystko będzie ci smakować, ale skutki przejedzenia dopadną cię niezwykle szybko. Zaparz sobie herbatkę z mięty i odpuść kolejne posiłki aż do wieczora. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Zapominasz o swoich najbliższych, skupiając się tylko i wyłącznie na własnych problemach i potrzebach. Tak nie można. Kiedy potrzebujesz wsparcia oni są zawsze przy tobie - powinieneś odwdzięczyć się tym samym.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Rak

Pamiętaj, że w związku najważniejsza jest szczerość. Nawet najtrudniejsze kwestie warto poruszyć w rozmowie wprost, gdyż każde przemilczenia może być zarzewiem poważniejszych problemów. Jeśli przedstawisz spokojnie swoje racje, możesz liczyć na zrozumienie ze strony partnera.

Horoskop dzienny - Lew

Nie milcz wtedy, gdy widzisz czyjąś krzywdę. Choć kusić cię będzie odwrócenie się na pięcie, musisz to zwalczyć i wspomóc osobę, która jest niesłusznie osaczona. Twój kręgosłup moralny nie pozwoli ci patrzeć na jawną niesprawiedliwość bez interwencji.

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz mieć dziś tendencję do podejmowanie ryzykownych i pochopnych decyzji na różnych polach. Postaraj się nie poddawać temu zwodniczemu uczuciu, gdyż możesz ponieść ogromne straty,  zwłaszcza jeśli chodzi o relacje międzyludzkie. 

Horoskop dzienny - Waga

Miewasz problemy z tym, by podziękować komuś za pomoc. To proste słowo ciężko przechodzi ci przez gardło, a jednak ma tak wielkie znaczenie, że tym razem musisz się przełamać i publicznie podziękować osobie, która wyciągnie cię z poważnych tarapatów.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie ulegaj emocjom i postępuj kierując się rozumem. Układ planet sprawi, że będziesz rozdarty między tymi dwoma sferami, a w tej sytuacji warto postawić na rozum. Serce nie zawsze jest właściwym przewodnikiem.

Horoskop dzienny - Strzelec

Przekonasz się, że kiedy jesteś w potrzebie, to tak naprawdę grono znajomych z FB kurczy się do zaledwie garstki osób, które są zawsze gotowe ruszyć ci z odsieczą. Niestety stara prawda, że przyjaciół poznajemy w biedzie, sprawdza się po dziś dzień...

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dziś dostaniesz życiową lekcję od osoby, po której byś się tego w życiu nie spodziewał. Nie odrzucaj tej nauki tylko ze względu na to, od kogo ona płynie. Warto czerpać wiedzę z każdego źródła, nawet gdy jest ono zupełnie niespodziewane. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie wracaj do przeszłości, gdyż to w niczym nie pomaga. Rozpamiętujesz niepowodzenia i pogrążasz się w marazmie zamiast ruszyć do przodu i wyciągnąć wnioski z dawnych niepowodzeń. Postaraj się zamknąć ten rozdział. Pomoże ci w tym ktoś bliski.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Ryby

Nie dawaj wiary obietnicy łatwego zarobku. Pieniądze nigdy nie przychodziły ci łatwo i tym razem też tak nie będzie. To, co na pierwszy rzut oka wygląda na lekką, niezobowiązującą pracę okaże się ciężką orką, na którą wcale nie masz ochoty. 

Więcej o: