Barbara Kurdej-Szatan ma nowy kolor włosów! Fani: "Szatan nie kobieta"

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła kolor włosów! Celebrytka zrezygnowała z koloru miodowy blond, na rzecz chłodnej i mocnej koloryzacji. Fani nie kryli zaskoczenia, czego wyrazem były liczne komentarze na Instagramie aktorki. Ta odważna metamorfoza to hit na lato. Jak wygląda?

Barbara Kurdej-Szatan rozpoczynała swoją karierę telewizyjną, jako sympatyczna blondynka z reklamy sieci komórkowej. Dziś to jedna z najlepiej rozpoznawalnych celebrytek w kraju. Jej urok osobisty i poczucie humoru sprawiło, że na Instagramie obserwuje ją obecnie prawie 1,5 miliona fanów! Wpływowa gwiazda lubi zaskakiwać. Oprócz zdjęć ze swojego życia i pracy, na swoim Instagramie chętnie publikuje także inspiracje modowe, lub odważne metamorfozy. Jedną z nich była zmiana koloru włosów, o czym poinformowała swoich obserwujących za pomocą selfie. Gwiazda zrezygnowała z miodowego blondu, który towarzyszył jej do tej pory. Jej obecna koloryzacja, to najmodniejszy odcień sezonu!

Zobacz wideo Iza Miko w czerwonych włosach

Barbara Kurdej-Szatan w nowym kolorze włosów. Na jaki odcień postawiła?

Barbara Kurdej-Szatan jest naturalną blondynką, jednak kiedy wciela się w rolę, to potrafi zmienić się nie do poznania. Na deskach teatru mogliśmy podziwiać ją m.in w rudej koloryzacji. Tym razem ufarbowała włosy naprawdę. Jej ciepły, miodowy blond zastąpił chłodny odcień, który jest prawdziwym hitem na lato. To szwedzki blond, czyli kolor lekko wpadający w biały ton. Znakomicie wygląda w słońcu i świetnie podkreśla urodę aktorki. To bardzo jasny rodzaj koloryzacji, który wymagał z pewnością rozjaśnienia naturalnych pasm celebrytki. Zdradziła, że ma zaufanego fryzjera, który stosuje bezpieczny toner. 

Barbara Kurdej-Szatan ma na włosach szwedzki blond! Co myślą fani o jej metamorfozie?

Aktorka postawiła na jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu. Blondy rządzą tego lata, a chłodne kolory nie pasują każdemu. Na szczęście ten konkretny rodzaj idealnie wpasował się w typ urody aktorki. Podkreślił jej kolor oczu i odjął lat. Fani zauważyli plusy tej metamorfozy. Pod zdjęciem napisali m.in:

Kolor piękny, młoda mama wspaniała i urocza. Tak trzymać.
Szatan nie kobieta
super kolorek
 

Barbara Kurdej-Szatan przeszła metamorfozę. Jakie są najmodniejsze fryzury na lato 2021?

Aktorka wybrała szwedzki blond, czyli bardzo jasny i chłodny odcień. Jej włosy niezmiennie mają średnią długość i są raczej proste. W tym sezonie królują jednak krótkie fryzury i to one należą do najbardziej popularnych. Wśród najmodniejszych cięć sezonu wyróżniamy m.in fryzurę na czeskiego piłkarza, a także przeróżne odmiany fryzury bob. Dla odważnych nadal na topie jest Pixie Cut, czyli krótka fryzura z charakterem. Barbara Kurdej-Szatan wpisała się w trendy koloryzacji, ponieważ to właśnie jasne odcienie są numerem jeden. Miodowy blond, szwedzki blond, a także klasyczne platynowe włosy to hit na lato. 

Więcej o: