Ogród Klaudii Halejcio ma prawie półtora hektara powierzchni. Imponująca posiadłość

Klaudia Halejcio to jedna z gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Tym razem aktorka pokazała fanom swój ogród. Okazuje się, że działka jest naprawdę imponujących rozmiarów.

Tuż po porodzie Klaudia Halejcio wraz ze swoim partnerem i córką przeprowadzili się do nowego domu. Nowa posiadłość jest naprawdę ogromna i wygląda bardzo luksusowo. Gwiazda chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami i filmikami ze swojej willi. Aż trudno nie zwrócić uwagi na wnętrza, w których mieszka aktorka. Tym razem postanowiła pokazać fanom swój ogród

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała brzuch po porodzie i zakpiła z wygórowanych oczekiwań

Dom Klaudii Halejcio robi wrażenie

Willa Klaudii Halejcio naprawdę robi wrażenie. Jest bardzo nowoczesny, ale zarazem przytulny. Wnętrza wykończone są materiałami wysokiej jakości - drewnem, szkłem i marmurem. Całość wygląda naprawdę luksusowo. Z tego co wiadomo, dom ma ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni, a cała inwestycja (jak wynika z medialnych doniesień) kosztowała około 9 milionów złotych. 

W domu gwiazdy jest basen, sauna, domowa siłownia, a nawet sala kinowa.  

Klaudia Halejcio chwali się ogromnym ogrodem

Dom celebrytki stoi na niemal półtorahektarowej działce i robi nie mniejsze wrażenie niż willa. Klaudia Halejcio pochwaliła się swoją działką w relacji na Instagramie. Poza ogromnym zielonym terenem, w ogrodzie znajduje się także staw. 

Klaudia Halejcio chwali się ogrodemKlaudia Halejcio chwali się ogrodem Fot. Instagram/ klaudiahalejcio

Przy okazji aktorka zdradziła, kto kosi trawę na tak wielkim terenie. Okazuje się, że przycinaniem trawy zajmuje się jej ukochany. 

Jak przywołać tego seksownego ogrodnika? - zastanawiała się gwiazda.

Po czym pokazała swój sposób na odciągnięcie partnera od prac w ogrodzie: 

Wystarczy po prostu wystawić jedzenie na stół. Zobaczycie, trzy minuty i przyjedzie - śmiała się aktorka.

Podoba wam się ogród Klaudii Halejcio?

Więcej o: