Siostra bliźniaczka zarzuciła jej zrujnowanie wesela. Powód zaskakuje

Z powodu pandemii siostry bliźniaczki nie widziały się przez wiele miesięcy. Zobaczyły się dopiero przed ślubem jednej z nich. W czasie tego spotkania doszło między nimi do sprzeczki.

Pewna kobieta opisała anonimowo nietypową historię na portalu Reddit. Jej siostra bliźniaczka oskarżyła ją o zrujnowanie ślubu. Co ciekawe, o sprawie zrobiło się głośno w brytyjskich mediach. Poinformował o niej między innymi portal Mirror.co.uk. 

Zobacz wideo Janachowska dostała program ślubny w Polsacie:

Anna oraz May to 27-letnie bliźniaczki jednojajowe. Jak zdradziła w swoim wpisie kobieta, jeszcze kilka lat temu trudno było je od siebie odróżnić. Miały podobne przyzwyczajenia żywieniowe, uprawiały te same sporty.  

Bliźniaczki nie widziały się przez rok

Anna niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość początkowo miała odbyć się w sierpniu 2020 roku. Jednak pandemia pokrzyżowała jej plany. May zakaziła się koronawirusem, dlatego też wesele zostało przełożone na lipiec 2021 roku.

Anna rok temu przeprowadziła się na wieś. Przez to bliźniaczki nie widziały się przez prawie rok. - Miałyśmy kiepskie łącze internetowe, więc nie widziałam mojej siostry nawet przez internet. Codziennie rozmawiałyśmy przez telefon i wspólnie organizowałyśmy wesele - zdradziła May.

Wielka kłótnia sióstr. Poszło o wygląd jednej z nich

Tuż przed ślubem doszło w końcu do spotkania bliźniaczek. Podobno na widok May Anna wpadła w szał. Przyszła panna młoda stwierdziła, że bliźniaczka zrujnuje jej ślub. Co miało się do tego przyczynić? Anna dostrzegła, że ona i jej siostra nie wyglądają już identycznie. Przez to zaczęła płakać. Stwierdziła także, że nie chce widzieć siostry na ślubie. - Siedziała i płakała. Powtarzała też, że wszyscy goście będą patrzeć nie na nią, a na mnie. Nie mogłam w to uwierzyć - napisała May.

May zdradziła także, że zaraz po tym, jak wyzdrowiała, zaczęła regularnie ćwiczyć - tak jak wcześniej. Poza tym była przekonana, że jej siostra robi to samo. Okazało się jednak, że Anna zrezygnowała z ćwiczeń na rok. Przez to przytyła 8 kg. Ostatecznie May nie pojawiła się na ślubie i weselu swojej siostry. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: