Ashton Kutcher i Mila Kunis zszokowali wyznaniem. Kąpią dzieci, dopiero gdy widać na nich brud

Mila Kunis i Ashton Kutcher uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w Hollywood. Para doczekała się dwójki dzieci: 6-letniej Wyatt i 4-letniego Dimitriego. Teraz podzielili się z fanami pewną kontrowersyjną ciekawostką na temat ich wychowania.

Mila Kunis i Ashton Kutcher byli goścmi audycji "Armchair Expert", prowadzonej przez Daxa Sheparda i Monicę Padman. I to właśnie w niej podzielili się kilkoma ciekawostkami na temat wychowania swoich dzieci. Jedna z nich szczególnie zszokowała fanów.

Zobacz wideo

Mila Kunis i Ashton Kutcher o higienie. Przyznali, że nie myją się codziennie

Jak przyznali rodzice Wyatt i Dimitriego, kąpią oni swoje pociechy dopiero wtedy, gdy widać na nich brud. Co więcej, zdradzili, że sami też nie biorą prysznica codziennie. Szczere wyznanie zszokowało współprowadzącą audycję Monicę Padman, która zastanawiała się, z czego wynika ich podejście do higieny.

Kunis przyznała, że jako dziecko nie miała dostępu do ciepłej wody, dlatego też nie brała codziennie prysznica. Później, kiedy sama została matką, również nie decydowała się na codzienne kąpanie swoich nowo narodzonych dzieci.

Jeśli widzisz na nich brud, umyj je. W przeciwnym razie nie ma to sensu

- wyjaśnił Kutcher, który jak wyjawił, sam myje codziennie jedynie krocze i pachy.

Chociaż wyznanie hollywoodzkiej może wydawać się nieco kontrowersyjne, mogą oni mieć wiele racji. Jak podkreślają dermatolodzy, codziennie kąpiele wcale nie są zdrowe dla naszej skóry. Mydło i gorąca woda pozbawiają ją naturalnej warstwy ochronnej, wysuszając skórę, a zatem czyniąc ją bardziej podatną na uszkodzenia.

Więcej o: