Joanna Koroniewska pokazała wielkiego siniaka pod okiem. "Dobrze, że tylko tak to się skończyło"

Joanna Koroniewska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała wielkiego siniaka tuż pod swoim okiem. Przy okazji wytłumaczyła internautkom oraz internautom, w jaki sposób się go nabawiła. - Uważaj na siebie, mój syn w ten sposób stracił oko - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją już ponad 588 tysięcy osób. Na swoim profilu aktorka regularnie dzieli się zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia, a także porusza wiele kwestii "z życia wziętych". Dystans do świata oraz niezwykłe poczucie humoru Joanny Koroniewskiej sprawia, że grono jej fanek i fanów nieustannie się powiększa.

Małgorzata Rozenek-Majdan w hitowej fryzurze na lato. To odmładzające upięcie zrobisz w 30 sekund (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek-Majdan w hitowej fryzurze na lato. Zrobisz ją w 30 sekund

Joanna Koroniewska pokazała wielkiego siniaka pod okiem. "Przegrałam pojedynek z gałęzią i łopatą"

Ostatnio Joanna Koroniewska udostępniła zdjęcie, na którym zaprezentowała swoim obserwatorkom oraz obserwatorom siniaka pod okiem, którego dorobiła się jakiś czas temu podczas prac w swoim ogrodzie - Nie każdy nadaje się do prac ogrodowych co widać na załączonym obrazku. Przegrałam pojedynek z gałęzią i łopatą, którą próbowałam zrzucać liście w ogrodzie, żeby szybciej spadły. Można powiedzieć, że był to techniczny nokaut w nierównej walce z drzewem i to w pierwszej rundzie. Jak Wam już kiedyś wspominałam, dwa razy podjęłam się nierównego pojedynku z ogrodem i to ogród był górą. Od tego czasu, kiedy w zupełnie przypadkowy sposób uderzyłam się w oko, zdałam sobie sprawę, jak ważny jest to narząd (...) - napisała aktorka na Instagramie.

 

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek w zachwycającej sukience na lato. "Po prostu petarda"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zaniepokojonych internautek. Niektóre z nich ostrzegają również aktorkę przed takimi urazami:

Ojej :( nieładnie to wygląda
Uważaj na siebie mój syn w ten sposób stracił oko
Mnie od samego "paczenia" boli
Dobrze, że tylko tak to się skończyło
Ojej... nie wygląda to dobrze, uważaj na siebie następnym razem
O mamo, dobrze, że oko całe uff

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: