Horoskop dzienny - 11 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 sierpnia. Kolejny tydzień wakacji mija, a tobie trudno znaleźć chwilę na odpoczynek. Zobacz, czy układ planet będzie sprzyjać wypoczynkowi dzisiejszego popołudnia.

Horoskop dzienny - Baran

Nie przywykłeś do tego, by ktoś bezinteresownie wyręczał cię w twoich obowiązkach, jednak dziś przytrafi ci się właśnie taka okazja. Pamiętaj, by należycie odwdzięczyć się za okazaną pomoc, a być może w przyszłości spotka cię więcej takich przyjemnych sytuacji.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Byk

Choć starasz się prowadzić zdrowy styl życia, to jednak ciągle wskazania wagi nie są takie, jak byś chciał. Dziś w ręce wpadnie ci interesujący projekt, który wspomaga osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu. To dobra szansa na prawdziwą przemianę swoich nawyków.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Gdy ktoś zwraca się do ciebie z pomocą, to starasz się zrobić wszystko by jej udzielić, nie zważając na własne interesy. Tak też będzie dziś. Cudze problemy pochłoną cię na tyle, że do wieczora nie będziesz mieć nawet chwili dla siebie. Ale za to zyskasz wielką satysfakcję.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Rak

Samotne Raki od dłuższego czasu odczuwają samotność i beznadzieję w kwestiach uczuciowych. Jednak wakacje to najlepszy moment na poznanie kogoś interesującego. Dziś właśnie taka osoba może pojawić się w twoim otoczeniu. Nie pozwól jej odejść bez bliższego poznania.

Horoskop dzienny - Lew

Twój autorytet oddziałuje nie tylko w pracy, ale też wśród twoich znajomych i rodziny. Ludzie chętnie proszą cię o radę, bo wiedzą, że masz dużo doświadczenia i starasz się dla każdego być życzliwym. Nie daj jednak wykorzystać się osobie, która pochlebstwami będzie chcieć wykorzystać twoją osobę do niecnych celów.

Horoskop dzienny - Panna

Od rana towarzyszyć będzie ci niedogodność ze strony układu pokarmowego. To sprawi, że trudno będzie ci się skupić na swoich zadaniach. Dopiero napar z mięty pomoże nieco załagodzić dolegliwości i pod wieczór uda ci się wreszcie nieco odetchnąć.

Horoskop dzienny - Waga

Dziś jest dobry dzień na podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Gwiazdy sprzyjają twoim postanowieniom, więc możesz być niemal pewny, że uda ci się podwoić swoje oszczędności. Pamiętaj jednak, że za każdym razem należy sprawdzić wiarygodność instytucji oferującej ci możliwość inwestowania. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie ukrywaj dłużej swoich emocji przed partnerem. On i tak czuje, że dzieje się coś niedobrego, a twoje milczenie sprawia, że jego podejrzenia kierują się w nieodpowiednią stronę. Nie zwlekaj z wyjaśnieniem, w innym wypadku nie unikniesz poważnego kryzysu.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Niespodzianka, którą zrobią ci dziś przyjaciele, wytrąci cię z równowagi. Nawet nie zdawałeś sobie sprawy, jak wiele osób wokół ciebie ceni sobie przyjaźń z tobą i pragnie dać ci do zrozumienia, jak wiele dla nich znaczysz. To poprawi ci nastrój na resztę tygodnia.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kolejny tydzień urlopu mija ci na wykonywaniu zaplanowanych robót, które niewiele mają wspólnego z odpoczynkiem. Tak dłużej być nie może. Zaplanuj choć kilka dni relaksu, kiedy nie będziesz śpieszyć się i pozwolisz sobie na spokojny chill out z ulubioną lekturą w ręku.

Horoskop dzienny - Wodnik

Twoje sprawy zawodowe dziś będą układać się jak z płatka. Co więcej, pojawi się intratna propozycja zmiany pracy i przejścia do konkurencji. Rozważ dokładnie wszystkie za i przeciw i wybierz tak, jak podpowiada ci serce.

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie?Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby

Uczucie głodu będzie cię dziś prześladować od rana. Nie poddaj mu się jednak, gdyż przejedzenie może spowodować więcej szkody niż pożytku. Postaraj się pić dużo wody, bo ostatnio o tym zapominasz, a twój organizm daje sygnały pogłębiającego odwodnienia.

Więcej o: