Zosia Zborowska szczerze o tym, co najbardziej denerwuje ją na Instagramie. "Po co to? Nie kumam"

Zofia Zborowska postanowiła poodpowiadać na pytania swoich obserwatorek i obserwatorów. Wśród pytań zadawanych na Instagramie nie zabrakło również tego, co najbardziej denerwuje ją w tej platformie. Aktorka postanowiła na nie odpowiedzieć bez ogródek.
Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska-Wrona jest popularną aktorką filmową, teatralną oraz serialową. Popularność oraz sympatię widzów zdobywa nie tylko rolami, lecz także swoją przebojową osobowością. Zosia Zborowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 408 tys. obserwatorów. Internautki oraz internauci niezwykle cenią sobie naturalność, dystans do siebie oraz wyjątkowe poczucie humoru aktorki. Zosia Zborowska na swoim Instagramie często porusza wiele kwestii dotyczących kobiet, w tym m.in. akceptacji siebie. 

Zosia Zborowska szczerze o tym, co najbardziej denerwuje ją na Instagramie. "Przecież to jest lecenie w takiego za przeproszeniem c***a"

Ostatnio, Zosia Zborowska zorganizowała na swoim profilu Q&A, podczas którego postanowiła poodpowiadać na pytania zadane przez swoje obserwatorki oraz swoich obserwatorów. W nich znalazły się m.in. te dotyczące ciąży, weganizmu czy związku. Pojawiło się również takie, które dotyczyło samego Instagrama. - Co najbardziej denerwuje Cię na Instagramie? - zapytała jedna z osób.

Jak widzę, że 99% lasek nie jest w stanie pokazać się na Insta bez filtra. Bez kitu. Nie wiem, dlaczego mnie to tak irytuje/martwi/dobija. Przecież to jest lecenie w takiego za przeproszeniem c***a i przed wami (wiadomo), ale i przed samą sobą!!! Po co to? Nie kumam

- odpowiedziała Zosia Zborowska.

Zosia Zborowska szczerze o tym, co najbardziej denerwuje ją na InstagramieZosia Zborowska szczerze o tym, co najbardziej denerwuje ją na Instagramie https://www.instagram.com/zborowskazofia/ screen InstaStories

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka porusza temat nagminnego używania filtrów przez dziewczyny na Instagramie. Jakiś czas temu wrzuciła nawet porównanie dwóch swoich zdjęć. Na jednym w zupełnie naturalnej wersji, a na drugiej z nałożonym filtrem. - Dziewczyny, nie używajcie tego badziewia! Jesteście piękne ze swoimi przebarwieniami, pryszczami, cieniami pod oczami i zmarszczkami. Akceptacja siebie w dzisiejszych czasach to rzecz cholernie trudna, sama czasami mam z tym problem. Ale uwierzcie mi, że używanie tych filtrów w niczym nie pomaga. Oszukujecie siebie i innych, po co? Chcecie wszystkie spotkać się w kolejce do chirurga i wyglądać jak jeden wielki atak klonów? Prawdziwe piękno tkwi w środku, w byciu dobrym i fajnym człowiekiem, w szczerym uśmiechu, a nie w smukłym nosku, napompowanych ustach i idealnie wygładzonej cerze! Jesteście PIĘKNE! Uwierzcie w to tylko! - napisała wówczas pod postem.

 
Więcej o: