Sylwia Bomba w skąpym stroju tanecznym. "Odkrywa wszystkie moje kompleksy"

Sylwia Bomba to jedna z uczestniczek dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w stroju tanecznym. - Zaczęło się. Sama nie mogę, w to uwierzyć, że stoję przed kamerami w stroju, który odkrywa wszystkie moje kompleksy - napisała.

Sylwia Bomba to jedna z największych gwiazd popularnego programu telewizyjnego "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na kanale TTV. Występ w produkcji przyniósł jej ogromną popularność. Obecnie profil Sylwii na Instagramie obserwuje ponad 760 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne?

Sylwia Bomba w stroju tanecznym. Fanka: Wyglądasz bosko!

Okazało się, że Sylwia Bomba wystąpi w dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niedawno na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie w stroju tanecznym. - Zaczęło się. Sama nie mogę, w to uwierzyć, że stoję przed kamerami w stroju, który odkrywa wszystkie moje kompleksy i uśmiecham się od ucha do ucha z radości - napisała. Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy. Większość z komentujących nie może zrozumieć, dlaczego gwiazda ma kompleksy.

Jakie kompleksy? Przecież do tańca taka figura to ideał!
Sylwia, jakie kompleksy? Wyglądasz bosko!
Figura bombowa! Nie widzę żadnych niedoskonałości.

- czytamy pod zdjęciem.

 

12. edycja "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie

"Taniec z gwiazdami" ponownie zawita na ekranach telewizorów w jesiennej ramówce Polsatu. Zmieni się jednak dzień emisji popularnego programu. Taneczne zmagania nie będą emitowane tak jak do tej pory w piątkowy wieczór, a w poniedziałki. "Taniec z gwiazdami" najpierw emitowany był w TVN. Później po długiej przerwie format powrócił. Widzowie od 2014 roku mogli oglądać go w Polsacie. Polsatowska odsłona show cieszyła się sporą oglądalnością, dlatego też doczekała się już jedenastu edycji. Dwunasta ruszy już we wrześniu. Taneczne show będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 20:00.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: