Katie Price ma za sobą 20 operacji plastycznych. Jak teraz wygląda? Fani: Nie rób tego więcej!

Katie Price nazywana jest często "królową operacji plastycznych". Niedawno gwiazda wybrała się do tureckiej kliniki na kolejny zabieg. Co ciekawe, pokaże z niego transmisję na swoim kanale na platformie YouTube.

Katie Price od lat słynie z zamiłowania do operacji plastycznych. Modelka i prezenterka telewizyjna ma ich na swoim koncie już 20. 

Zobacz wideo Rubik wyśmiewa korzystanie z medycyny estetycznej:

"Oglądajcie koniecznie relację z pierwszej części operacji"

Niedawno Katie na swoim profilu na Instagramie pokazała zakulisowe zdjęcia z zabiegu, któremu poddała się w jednej z tureckich klinik. Zapowiedziała także, że w niedzielę jej fani będą mogli obejrzeć relację z sali operacyjnej. - W nadchodzącą niedzielę na moim kanale na YouTube opublikuję nowy film. Oglądajcie koniecznie relację z pierwszej części operacji, aby poznać wszystkie szczegóły - poinformowała Price. 

Fani: Nie potrzebujesz tego!

Pod jednym z jej najnowszych postów pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani apelują, by gwiazda zaprzestała ingerować w swój wygląd.

Proszę, nie rób tego więcej. Nigdy nie potrzebowałaś się zmieniać.
Czy to kolejny lifting? Katie, nie potrzebujesz tego!

Katie Price kontra Ulrika Jonsson

Jakiś czas temu kontrowersyjny wygląd Katie skomentowała dziennikarka Ulrika Jonsson. W felietonie wytknęła jej między innymi brak umiaru. Dodała także, że jej zdaniem Katie robi wszystko dla rozgłosu. Katie Price niezbyt dobrze przyjęła te słowa i odpowiedziała w mediach społecznościowych. Na InstaStories opublikowała niekorzystne zdjęcie Urliki, które opatrzyła zjadliwym opisem. - Zanim mnie osądzisz, spójrz na siebie i swoją karierę. Może musisz wziąć przykład ze mnie, bo kochanie wyglądasz wstrętnie - napisała.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: