Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się zaskakującą metamorfozą. "Co oni ci zrobili?"

Paulina Sykut-Jeżyna zaskoczyła fanów drastyczną metamorfozą. Prezenterka pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym możemy zobaczyć efekt jej przemiany. - Gdzie się podziały twoje piękne włosy? - pytali zszokowani fani.

Paulina Sykut-Jeżyna nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Lubiana przez Polaków prezenterka, chętnie sięga po nieoczywiste stylizacje, którymi inspirują się tysiące jej fanek. Równie chętnie poddaje się też kolejnym metamorfozom, decydując się na częste zmiany koloru włosów. Tym razem jednak jej najnowsza metamorfoza naprawdę zaskoczyła fanów.

Zobacz wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Paulina Sykut-Jeżyna pokazała zaskakującą metamorfozę

Paulina Sykut-Jeżyna udostępniła w sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć efekt jej zaskakującej metamorfozy. - Gdzie się podziały twoje piękne włosy? - pytali fani, pod fotografią, na której gwiazda jest zupełnie łysa. Drastyczna metamorfoza, jak wyjaśniła w opisie pod zdjęciem prezenterka, jest efektem przygotowań do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 
Co oni Ci zrobili?
Wyglądasz jak Piasek
Wow
Super się zapowiada
Już nie mogę się doczekać

- pisali podekscytowani fani.

Sykut-Jeżyna jest uczestniczką najnowszej edycji programu, w którym artyści wcielają się w polskie i zagraniczne gwiazdy estrady. Prezenterka nie zdradziła jednak, w kogo wcieli się w pierwszym odcinku hitowego show.

Więcej o: