Sarah Ferguson ma nowego wybranka. Ma być nim gwiazdor serii "Bridget Jones"

Jak donoszą zagraniczne media, Sarah Ferguson ma potajemnie spotykać się ze znanym aktorem Colinem Firthem. Zdobywca Oscara znany jest z takich produkcji, jak "Duma i uprzedzenie", czy hitowej serii "Bridget Jones". Parę miała połączyć praca nad wspólnym projektem.

Sarah Ferguson od czasu rozwodu z księciem Andrzejem w 1996 roku, do którego doprowadził jej głośny romans z finansistą, Johnem Bryanem, nie wdała się w żaden poważny związek. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "People" księżna Yorku zdradziła jednak, że nareszcie jest gotowa, by zacząć od nowa. I jak donoszą zagraniczne media, wszystko wskazuje na to, że nareszcie jej się to udało.

Zobacz wideo

Sarah Ferguson i Colin Firth przyłapani przez paparazzi

Australijski magazyn "New Idea" opublikował na swoich łamach zdjęcia Ferguson w towarzystwie znanego aktora, Colina Firtha. Jak donosi informator magazynu, para miała się poznać, by rozpocząć pracę nad wspólnym projektem. Fergie, jako ekspertka od monarchii brytyjskiej, ma pomóc Firthowi w zrealizowaniu filmu o życiu męża królowej Wiktorii, księcia Alberta.

Ceniony aktor znany z takich hitów, jak "Briget Jones", czy "Duma i uprzedzenie" miał oczarować Ferguson już na pierwszym spotkaniu. - Omal nie umarła z ekscytacji – zawsze była w nim szaleńczo zakochana – donosi informator, cytowany przez magazyn "New Idea". I jak dodaje, zainteresowany współpracą Firth ma już badać lokalizacje pod film.

Colin ma świetne poczucie humoru, a Fergie uwielbia się śmiać. To może być początek pięknego związku. Beatrycze i Eugenia są świadome zalotów mamy i bardzo jej kibicują. Fergie zasługuje na każde szczęście

– mówi tajemnicze źródło.

Zdobywca Oscara dwa lata temu zakończył związek z żoną Livią Giuggioli, z którą wziął rozwód po 22 latach małżeństwa.

 
Więcej o: