Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła w modnej sukience za 65 zł. "Cudowny widok"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, a uwagę internautek przykuła modna sukienka, którą gwiazda miała na sobie. W komentarzach momentalnie pojawiły się pytania o nią. Okazuje się, że to model z popularnego sklepu internetowego. Co więcej, sukienka jest teraz na wyprzedaży i można ją kupić za 65 zł.
Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek wpakowała do kampera?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Nie da się ukryć, że żona Radosława Majdana może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów, bo tylko na Instgramie śledzi ją już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów. Małgorzata Rozenek na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego w postaci zdjęć oraz filmików. Małgosia jest niewątpliwie ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które chętnie podpatrują zarówno jej stylizacje, jak i fryzury czy nawet kosmetyków, które używa. Pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się różne pytania o poszczególne elementy jej garderoby. Nie inaczej było i tym razem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła w modnej sukience za 65 zł. Gdzie można ją kupić?

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym zachwyciła swoją minimalistyczną stylizacją. Gwiazda zapozowała powiem w szarej sukience maxi z rozcięciem na nogę, a swoje włosy związała w niskiego koka. Pod postem momentalnie pojawiły się pytania o to, skąd pochodzi sukienka. Okazuje się, że można ją dostać w sklepie internetowym Pakuten. Jej regularna cena to 92,99 zł, jednak obecnie jest przeceniona i można ją kupić za 65,09 zł.

 

Oprócz sukienki, uwagę internautek zwrócił również Henio, czyli najmłodszy synek Małgosi, a pod postem pojawiło się wiele ciepłych komentarzy:

Co by nie powiedzieć, Henio jest jednym z najpiękniejszych dzieciaczków jakie widziałam. Nie sposób się nie uśmiechać gdy się go widzi
To jest najpiękniejszy dzidziuś jakiego widziałam
Cudowny widok
Cudowni <3
Śliczny chłopczyk Pani Małgosiu, wiadomo po rodzicach

- czytamy.

Więcej o: