Anna Dereszowska obcięła i przefarbowała włosy! Co na to fani? "Kwitnąco i pięknie"

Anna Dereszowska zmieniła fryzurę. Aktorka zachwyciła fanów swoją metamorfozą, którą pochwaliła się na Instagramie. Ma najmodniejszą fryzurę na lato 2021, czyli long bob w intensywnym kolorze. Widać, że ciąża jej służy, co zauważyli obserwatorzy. Wygląda kwitnąco!

Anna Dereszowska przeszła metamorfozę. Widać, że ciąża aktorki sprzyja również wielu innym zmianom w jej życiu. Aktorka zdecydowała się na zmianę fryzury, a jej efektami pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda skróciła włosy i zmieniła ich kolor. Wybrała fryzurę long bob, która jest jedną z najmodniejszych w tym sezonie. Fani docenili nowy wizerunek celebrytki. Uwagę zwrócił też fakt, że na zdjęciu jest pozbawiona makijażu. Natural look jest teraz w modzie, a trzeba przyznać, że Anna Dereszowska wygląda naprawdę kwitnąco. W komentarzach można przeczytać same komplementy od fanów.

Zobacz wideo Kylie Minogue zaczynała jako aktorka w "Neighbours"

Anna Dereszowska zmieniła fryzurę. Ma fryzurę long bob i modny kolor

Anna Dereszowska postanowiła obciąć włosy i nadać im zupełnie nowy odcień. Poprzednio mogliśmy obserwować ją w koloryzacji ciemny blond, a nawet przez jakiś czas-w rudych włosach. Tym razem zdecydowała się na ciepły, orzechowy brąz który świetnie podkreślił jej urodę. Włosy skróciła do długości nieco przed ramiona. To long bob, czyli jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Obecnie aktorka jest w ciąży i widać, że oprócz ogromnej zmiany która nastąpi już niedługo w jej życiu, decyduje się na kolejne i mniejsze, takie jak zmiana fryzury. Celebrytka wygląda naturalnie i pięknie. Fani są zachwyceni. 

Anna Dereszowska w ciąży promienieje! Fani oceniają jej nowy wizerunek

Uroda aktorki jest doceniana przez jej fanów od wielu lat. Na Instagramie udało jej się zgromadzić prawie 300 tysięcy osób, ale nie możemy zapomnieć o jej widzach w teatrze, oraz przed telewizorami. Czujni obserwatorzy trzymają kciuki za gwiazdę i z niecierpliwością śledzą kolejne ciekawostki o jej życiu prywatnym. Aktorka spodziewa się dziecka i nie da się ukryć, że ciąża jej służy. Wygląda fantastycznie, co nie umknęło uwadze fanów. Nowa fryzura jest na to dowodem, ponieważ pod zdjęciem pojawiły się wpisy:

Kwitnąco i pięknie!
Świetna fryzura
Naturalnie i kobieco
 

Anna Dereszowska i jej fryzura long bob to strzał w dziesiątkę! Jakie fryzury są teraz modne?

Anna Dereszowska wybrała fryzurę long bob, czyli włosy nieco krótsze z tyłu, a dłuższe z przodu. W ten sposób kosmyki zawijają się do środka, podkreślając rysy twarzy i wysmuklając ją optycznie. Do najmodniejszych fryzur sezonu zaliczamy m.in fryzurę short bob, która jest odpowiednikiem fryzury aktorki w nieco krótszej wersji. Popularny jest też odważna fryzura mullet hair, w której zaprezentował się Dawid Podsiadło. Na topie są też bardzo krótkie cięcia takie jak blunt bob, czy pixie cut

 
Więcej o: