Najlepsze kandydatki na żony według znaku zodiaku. Są troskliwe i wyrozumiałe

Choć horoskopy traktujemy z przymrużeniem oka, zdaniem astrologów znaki zodiaku mogą wiele zdradzić na temat naszego charakteru i dokonywanych przez nas wyborów. Na ich podstawie można na przykład określić, czy nadajemy się do małżeństwa. Sprawdź, które z zodiakalnych znaków są wymarzonym materiałem na żonę.

Nie ma się co oszukiwać - recepta na idealny związek, czy wymarzoną partnerkę nie istnieje, a każda z nas jest wyjątkowa na swój sposób. Astrologowie jednak twierdzą, że znaki zodiaku mogą pomóc nam dowiedzieć się, jakimi żonami będziemy. I podczas gdy część z nas niekoniecznie sprawdzi się w tej roli, inne są wręcz do niej stworzone. Sprawdź, które znaki zodiaku zdaniem astrologów są najlepszymi kandydatkami na żonę. 

Zobacz wideo

Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku charakteryzują się ogromną wrażliwością na świat, a także niezwykłym poczuciem humoru. Są też bardzo kontaktowe i z łatwością nawiązują relacje, w tym właśnie na całe życie. Ponadto w relacjach damsko-męskich są bardzo opiekuńcze i wyrozumiałe, a potrzeby drugiej osoby stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Cenią przy tym jednak swoją niezależność, i to właśnie one wolą podejmować w związkach poważne decyzje. Wodniki nie lubią też rutyny, życie u ich boku jest więc pełne przygód i nowych doświadczeń.

Rak

Raki, podobnie jak Wodniki, cechują się wielką wrażliwością. Są też bardzo emocjonalne i łatwo poddają się wszystkim emocjom, a jeśli kochają to na całe życie. Bardzo angażują się w małżeństwo i opiekę nad dziećmi, a obowiązki rodzinne są dla nich najważniejsze. Ponadto zawsze można na nie liczyć, a przy tym nie oczekują nic w zamian. Są też niezwykle romantyczne i dbają o podkręcenie atmosfery w związku. Niezwykle łatwo jednak je zranić, a wybaczanie nie jest ich mocną stroną.

Panna

Odpowiedzialne, przedsiębiorcze i bardzo troskliwe - tak w skrócie można opisać zodiakalne Panny. W przeciwieństwie do Wodników i Raków, Panny nie poddają się emocjom, a w życiu stawiają przede wszystkim na zdrowy rozsądek. W relacjach cechują się jednak wielką czułością, a dla dobra rodziny gotowe są dla wielu poświęceń. Osoby spod tego znaku są też wielkim wsparciem w trudnych chwilach i zawsze znajdą wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Cechuje je też wielka inteligencja i ambicja - Panny stale chcą się rozwijać. Jednak dzięki dobrej organizacji doskonale łączą obowiązki domowe z zawodowymi.

Więcej o: