Horoskop dzienny - 13 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 sierpnia. Piątek to ostatni moment w pracy i wreszcie weekend. Jak spędzisz ten dzień? Co gwiazdy planują dla ciebie na dzisiaj?

Horoskop dzienny - Baran

Nie ulegaj wpływom osób, które sprawiają, że masz większe skłonności do podejmowania niepotrzebnego ryzyka. Gwiazdy ci nie sprzyjają i nie powinieneś teraz wchodzić w wątpliwe interesy, ani wystawiać się na niebezpieczeństwo. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Praca jest dla ciebie niezwykle ważna. Realizujesz się w niej i poświęcasz mnóstwo uwagi. Tym bardziej przykre będzie dla ciebie to, że ktoś zarzuci ci lenistwo i leserstwo. Ogranicz się do wypełniania swoich podstawowych obowiązków, a wszyscy przekonają się, jak wiele dajesz z siebie ponad plan. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Kompromis jest trudną sztuką, jednak opanowanie jej jest konieczne, aby pozostawać w szczęśliwym związku. Musisz dać z siebie o wiele więcej jeśli chcesz zbudować silną i trwałą relację ze swoim partnerem. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny - Rak

Ostatnio zupełnie nie zwracasz uwagi na to co ląduje na twoim talerzu. A to źle wpływa na twój organizm. Teraz kiedy wszędzie dostępne są owoce i warzywa sezonowe musisz z tego skorzystać i załatwić organizmowi najlepszą bombę witaminową.

Horoskop dzienny - Lew

Układ planet sprawi, że będziesz dziś bardziej wybuchowy niż zwykle. Musisz jednak powściągnąć swoje emocje, bo jak na złość trafisz dziś na spotkanie z szefem. Po południu możesz dać upust swoim emocjom, organizując sobie zajęcie na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny - Panna

Dyplomacja to twoja mocna strona. Nawet w starciu z partnerem i jego rodzicami potrafisz zachować zimną krew i przedstawić własne racje. Dzięki temu w ostatecznym rozrachunku postawisz na swoim i nie będziesz tego żałować.

Horoskop dzienny - Waga

Musisz mieć więcej wiary w siebie. Dość już wytykania sobie własnych wad i niedociągnięć. Jesteś świetnym człowiekiem z mnóstwem talentów i to one powinny być dla ciebie wyznacznikiem dalszego działania. Nie pozwól zniszczyć swojej samooceny.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś szybko skończysz pracę i będziesz mógł wreszcie rozkoszować się upragnionym wolnym. Wykorzystaj wolny czas na zrobienie czegoś, co lubisz -  nie zawsze wolny moment musisz wykorzystywać na nadrabianie zaległości. Czas odpocząć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Układ planet nie jest dla ciebie dobry. Musisz mieć się na baczności, bo im bliżej weekendu, tym większa szansa, że popadniesz w poważne tarapaty, z których jednak uda ci się wygrzebać dzięki pomocy ze strony osoby, po której byś się tego nie spodziewał. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Postaraj się nie prowokować konfliktów, zwłaszcza że ich sedno ciebie nie dotyczy. Możesz spróbować stać się rozjemcą w sporze, ale musisz wówczas dołożyć wszelkich starań, aby zachować się maksymalnie fachowo i bezstronnie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Cały dzień będzie dręczyć cię przeczucie, że coś jest nie tak. Nie będzie to przyjemne, ale już przed południem wszystko powinno się wyjaśnić. Dalsza część dnia upłynie bezproblemowo, pod znakiem zbliżającego się weekendowego wypoczynku.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Ryby

Kawa to jedyna rzecz, która będzie cię dziś trzymać przy życiu. Cały dzień będziesz bowiem ospały i marudny i będziesz potrzebować czegoś, co pobudzi cię do działania. Po południu powinieneś zorganizować sobie przejażdżkę rowerem - to doda ci energii i pozwoli pozytywnie się zmęczyć. 

Więcej o: