Doda pozuje w bikini na wakacjach. Ucina spekulacje na temat nowego związku

Doda kilka tygodni temu poinformowała fanów o zakończeniu związku z Emilem Stępniem. Para zdecydowała się na rozwód po zaledwie trzech latach małżeństwa. I chociaż media rozpisywały się już o nowym romansie artystki, sama zainteresowana ucięła te spekulacje. - Singielka na wakacjach - ogłosiła Doda pod zdjęciem w bikini.

Doda od lat cieszy się tytułem jednej z najpopularniejszych, a także najatrakcyjniejszych artystek w Polsce. Niestety, lubiana gwiazda nie może liczyć na szczęście w miłości. Jak ogłosiła kilka tygodni temu, jej związek z Emilem Stępniem również przeszedł do przeszłości. - Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - pisała wtedy.

Zobacz wideo

Doda na wakacjach ogłasza, że jest singielką

Wkrótce później paparazzi przyłapali ją na spacerowaniu za rękę z amerykańskim aktorem Maxem Hodges'em, co rozpoczęło spekulacje na temat mającego łączyć ich uczucia. Doda już wtedy zareagowała na rewelacje mediów o nowym związku, prosząc fanów by nie wierzyli plotkom. - Ufamy pozorom i własnym domysłom, wierząc w plotki CZĘSTO RANIĄC. Wiem i rozumiem, że niektórzy za wszelką cenę chcieliby bym była od razu w związku…ale tak to nie działa. Jestem TERAZ szczęśliwa ciesząc się życiem - po prostu - oświadczyła wtedy.

Zaraz potem paparazzi ponownie przyłapali ją jednak w towarzystwie amerykańskiego aktora, który odwiedził ją w Polsce, co na nowo podsyciło plotki na temat ich związku. Tym razem jednak otwarte wyznanie Dody nie pozostawia żadnych złudzeń co do jej statusu matrymonialnego.

Singielka ma wakacjach. Nie pije alkoholu, nie daje rady na słońcu, męczy mnie głośna muzyka. Starzeje się. I na pewno tak kogoś poznam

- zażartowała piosenkarka pod zdjęciem, na którym w bikini wyleguje się na hamaku. Fani od razu zaczęli pocieszać artystkę w komentarzach, zapewniając, że wkrótce na pewno pozna kogoś wartościowego.

 
Ciężko na świecie o kogoś, kto by dorównał pani na każdym polu, ale prawdziwa miłość istnieje, także duże prawdopodobieństwo, że to tylko kwestia czasu i wcale nie będzie pani szukać
Myślę, że z odrobiną szczęścia i w takich okolicznościach możemy poznać kogoś wartościowego. To nie starość a dojrzałość
Poznasz kogoś podobnego w takim razie, co też nie pije i nie daje rady na słońcu

- pisały pocieszająco. Doda zdecydowała się odpowiedzieć na ich komentarze, zdradzając przy tym jeden z warunków, który musi spełnić jej nowy wybranek. - Wiem. Nigdy w życiu nie będę z kimś, kto pije codziennie lub nawet co weekend. Nie dogadamy się - napisała stanowczo artystka.

Więcej o: