Horoskop dzienny - 14 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 sierpnia. Weekend to czas kiedy powinieneś nieco zwolnić i pozwolić sobie na odrobinę luzu. Czy w tym tygodniu faktycznie gwiazdy będą sprzyjać odpoczynkowi?

Horoskop dzienny - Baran

Zacznij dzień od delikatnej gimnastyki, gdyż twoje mięśnie bardzo się zastały i odczuwasz ich przeciążenie. Musisz uwzględnić w swoim planie dnia znacznie więcej ruchu, bo w innym wypadku te dolegliwości mogą się z czasem nasilać. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Horoskop dzienny - Byk

Nawet jeśli zaplanowałeś dziś całą listę zadań do wykonania, to będziesz musiał z nich zrezygnować. Pojawi się bowiem na horyzoncie atrakcyjna oferta weekendowego wypadu, której nie będziesz potrafić się oprzeć. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czeka cię wyjątkowo przyjemny dzień. Już dawno nie mogłeś pozwolić sobie na tyle luzu i spokoju co dziś. Korzystaj z tej sielankowej aury, gdyż jak to zwykle bywa, nie potrwa ona zbyt długo. Tuż za rogiem czają się problemy natury zawodowej.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny - Rak

Choć nie jesteś typem imprezowicza, to dzisiejsza okazja sprawi, że dasz ponieść się zabawie. To bardzo dobrze, gdyż ostatnio jesteś bardzo spięty i zestresowany. Od czasu do czasu warto pozostawić problemy na boku i przypomnieć sobie, czym jest dobra zabawa. 

Horoskop dzienny - Lew

Niestety nawet w wolnym dniu nie uda ci się uniknąć obowiązków. Na szczęście ze wszystkim uda ci się uporać przed południem, a potem możesz już planować błogi wypoczynek, w którym nic ci nie przeszkodzi. 

Horoskop dzienny - Panna

Na tym etapie związku nie możesz się zatrzymać. Musisz zdecydować albo brniesz dalej, albo kończysz znajomość. Bez względu na to co wybierzesz wiedz, że będzie się to wiązało dla ciebie z poważnymi zmianami, na które nie jesteś do końca gotowy.

Horoskop dzienny - Waga

Twoje stosunki z bliskimi ostatnio nie układają się najlepiej. Czas najwyższy się tym zająć. Zorganizuj niezobowiązujące spotkanie i spróbuj przełamać powstałe lody. Zobaczysz, że przyniesie to ulgę nie tylko tobie, ale też ważnym dla ciebie ludziom. 

Horoskop dzienny - Skorpion

To nie jest dobry moment na podejmowanie decyzji związanych z finansami. Gwiazdy nie będą sprzyjać dużym inwestycjom czy zakupom. Wstrzymaj się z takimi operacjami, poradź się doświadczonych w tych kwestiach osób i przemyśl wszystko dokładnie, nim zaangażujesz wszystkie swoje oszczędności.

Horoskop dzienny - Strzelec

Kiedy wszyscy wkoło odpoczywają i korzystają z wakacyjnej aury, ty będziesz zmagać się z dolegliwościami natury pokarmowej. Ból brzucha i inne związane z tym nieprzyjemności dopadną cię od samego rana. Dopiero po południu odczujesz poprawę stanu zdrowia.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zaplanowany wypad uda się w 100%. Towarzystwo przyjaciół i znajomych sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Pamiętaj jednak, aby w każdej sytuacji zachowywać umiar i rozsądek, bo o tragedię nie jest trudno. Zawsze postępuj odpowiedzialnie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś zaskoczy cię spotkanie z dawno niewidzianym przyjacielem z dzieciństwa. Spędzicie nieco czasu na wspominaniu dawnych czasów. To nastroi cię melancholijnie i sprowokuje do dalszych wspomnień. Cały dzień zejdzie ci na przeglądaniu dawnych pamiątek.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Ryby

Nie prowokuj konfliktu ze swoim partnerem. To nie jest dobry moment. Przyjrzyj się temu co przeżywa twoja druga połówka. Odsuń na bok własne potrzeby, aby wesprzeć partnera w trudnym dla niego czasie. Łatwiej będzie wam przebrnąć przez to we dwoje. 

Więcej o: