Joanna Koroniewska tańczy w stroju kąpielowym i porównuje się do Ariany Grande. "Ty jesteś petarda, nie kobieta!"

Joanna Koroniewska słynie już ze swojego niepowtarzalnego poczucia humoru. Aktorka po raz kolejny rozbawiła fanki, publikując w sieci pełne pozytywnej energii wideo, na którym wygina się w rytm przeboju Ariany Grande. - Kropka w kropkę jestem jak Ariana Grande - stwierdziła rozbawiona aktorka.

Joanna Koroniewska nie bez powodu została wybrana influencerką roku. Aktorka cieszy się wielką sympatią fanów, którzy cenią ją przede wszystkim za ogromny dystans do własnej osoby i niezwykłe poczucie humoru. Jej profil na Instagramie daleki jest też od wyidealizowanych, zakłamujących rzeczywistość obrazków, a szczerość to kolejna cecha, za którą kochają ją fani. Teraz Koroniewska opublikowała w sieci zabawny post i po raz kolejny podbiła serca swoich obserwatorek i obserwatorów.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska tańczy do hitu Ariany Grande

Koroniewska udostępniła na Instagramie wideo, na którym roześmiana tańczy do popularnej piosenki Ariany Grande, ubrana jedynie w jednoczęściowy kostium kąpielowy. Uwagę zwracała także jej efektowna fryzura, inspirowana właśnie amerykańską wokalistką. Roześmiana aktorka prezentowała się niezwykle promiennie, a pełne pozytywnej energii nagranie bardzo spodobało się fanom aktorki. To jednak podpis pod nim rozbawił ich najbardziej.

Stewardessy zmieniają strojeZmiany w branży lotniczej. Koniec ze spódnicami, zastąpią je spodnie i trampki

Wstałam rano i doznałam olśnienia. Ja przecież kropka w kropkę jestem jak Ariana Grande. Też mam męża i podobny kolor włosów. I temperament…

- zażartowała rozbawiona aktorka. Zestawiła także zdjęcie słynnej amerykańskiej wokalistki ze swoim, na którym naśladuje jej minę. Fani doceniły jej żart, dziękując za poprawę humoru.

 
Klon!
Jak dwie krople wody
E tam jakaś Grande, ten uśmiech niepowtarzalny, tylko u Koroniewskiej
Ale pozytywnie, brawo, każda kobieta powinna tak się czuć
Ty jesteś nasza Joasia, na szczęście
Aśka, Ty jesteś petarda, nie kobieta! Uśmiałam się!

- komplementowały równie rozbawione fanki. A wy? Dostrzegacie podobieństwo?

Jak często powinno się zmieniać prześcieradła i pościel? Mikrobiolog rozwiewa wątpliwościJak często zmieniasz prześcieradła i pościel? Wiele osób popełnia ten błąd

Więcej o: