Agnieszka Kaczorowska mówi, że urodziła z mężem. Fanka: Parł czy co robił? Bez sensu

Agnieszka Kaczorowska urodziła zdrową córeczkę. 29-latka podkreśliła, że rodziła razem z mężem. Maciej Pela w dość intymnych słowach opowiedział, jak wspierał żonę na porodówce.

Agnieszka Kaczorowska to znana polska tancerka i aktorka. 29-latka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Tancerka w styczniu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny przyniosło jej wiele radości. Teraz podzieliła się z fanami radosną nowiną i zdradziła, że urodziła córkę, której dała na imię Gabriela. 

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka Kaczorowska urodziła. "Taki poród, po którym czuję się heroską"

Agnieszka Kaczorowska powitała na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka opublikowała za pośrednictwem Instagrama uroczą fotografię ze szpitala. Przy okazji 29-latka zamieściła wzruszający wpis. W czułych słowach zwróciła się do swojego męża.

To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie!

- opisała zdjęcie.

 

Sam zainteresowany również zabrał go w tej sprawie. Maciej Pela opublikował dość intymny wpis, w którym opisał swoje odczucia związane z porodem. Choreograf wyznał, że podtrzymywał nogi swojej żonie podczas skurczów. 

To był to wyjątkowy poród. Dwa lata temu nie sądziłem, że mogę jeszcze bardziej zbliżyć się do Agi w trakcie tego cudownego momentu. Okazuje się, że leżąc na materacu, podtrzymując jej głowę i nogi podczas skurczu, synchronizując oddech i krzycząc razem z nią, byłem w tym jeszcze bardziej

- wyznał Pela. 

 

Pela niejednokrotnie podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Teraz rozczulił się nad swoją żoną i przyznał, że jest dla niego prawdziwą bohaterką. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa nie mógł przebywać z żoną w szpitalu tyle czasu, ile sam by chciał. 

Fanka o wspólnym porodzie: Rodzi kobieta. Mąż co najwyżej wspiera

Po zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Gratulacje i ciepłe słowa powędrowały od koleżanek i kolegów z branży show-biznesu takich jak: Paulina Krupińska, Joanna Koroniewska, Agnieszka Mrozińska, Anna Wendzikowska, Emilia Komarnicka czy świeżo upieczona mama Klaudia Halejcio. 

Jedna z fanek zasugerowała, że to dość dziwne określenie, że mąż rodzi razem z żoną. 

Urodziliście razem, tzn. mąż parł, czy co robił? Bez sensu takie gadanie. Rodzi kobieta. Mąż co najwyżej wspiera

- podkreśliła fanka.

Więcej o: