Julia Wieniawa w nowej fryzurze "niczym Natalie Portman". Tak krótkich włosów jeszcze nie miała!

Julia Wieniawa całkowicie zmieniła wizerunek. Celebrytka zaskoczyła fanów ogromną metamorfozą, którą pochwaliła się na Instagramie. W nowej, krótkiej fryzurze promuje swoją nową piosenkę. Fani porównali ją do jednej z aktorskich kreacji Natalie Portman. Jest do niej podobna?

Julia Wieniawa znów szokuje. Gwiazda od kilku lat w błyskawicznym tempie rozwija swoją karierę aktorską, ale nie zapomina również o swoim talencie wokalnym. Po długiej przerwie właśnie pokazała światu swój nowy muzyczny singiel zatytułowany "Na Darmo". Jej sceniczny wizerunek zachwycił fanów. Gwiazda prezentuje się w zupełnie nowej fryzurze i z niebanalnym makijażem. Na swoim Instagramowym profilu, który obserwuje ponad 2 miliony osób opublikowała zdjęcia po metamorfozie. Jej wielbiciele nie kryli podziwu dla nowego wizerunku celebrytki. W komentarzach wrzało od komplementów. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała nagrania ze swojego tarasu. Co za widoki!

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę! Jej short bob to element nowego wizerunku

Julia Wieniawa właśnie promuje swoją nową piosenkę zatytułowaną "Na Darmo". Aktorka i Wokalistka opowiada w niej o emocjach takich jak lęk, niepewność, czy strach. Podmiot liryczny mówi też o tym, że wszystko przemija na darmo i bez konkretnego powodu. W teledysku możemy zobaczyć zupełnie nieznane wcielenie gwiazdy, która obsadzona w monochromatycznych barwach i stylizacji rodem z lat 20, występuje przy boku... iluzjonisty. Na jej głowie podziwiamy fryzurę typu short bob w ciemnym kolorze. To duża odmiana, ponieważ do tej pory na jej głowie podziwialiśmy paryski blond, bardzo modny w tym sezonie. 

Julia Wieniawa na Instagramie zachwyca fanów. Porównali ją do Natalie Portman!

Julia Wieniawa na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, a także fragment teledysku, na którym występuje w zupełnie nowej fryzurze. Pod jej postami posypały się komplementy, ale wśród nich przebijało się jedno skojarzenie. Wokalistka i Aktorka zdaniem obserwatorów wygląda bardzo podobnie do Natalie Portman, która przed laty wcieliła się w rolę Matyldy w filmie pt. Leon Zawodowiec. Pisali:

Przypominasz na tym zdjęciu Natalie Portman z Leon Zawodowiec
Jak Matylda normalnie!
Natalie Portman z Leona jak nic
 

Myślicie, że jest do niej podobna?

Julia Wieniawa w krótkich włosach wygląda świetnie! Czy to jej prawdziwa fryzura?

Julia Wieniawa zdaniem swoich fanów w niemal każdej odsłonie prezentuje się świetnie. Obserwatorzy przywykli jednak do długich blond włosów celebrytki. Gwiazda dba o swoje blond pasma, co jakiś czas chwaląc się na Instagramie z drobnych poprawek, które mają na celu udoskonalenie fryzury. Dla tych, którzy obawiali się obcięcia włosów przez Julię Wieniawę mamy dobrą wiadomość - to jedynie peruka. 

 
Więcej o: