Joanna Koroniewska odniosła się do zgryźliwych komentarzy: "Już nie te lata, żeby się tak popisywać"

Joanna Koroniewska w odpowiedzi na jeden ze swoich ostatnich postów otrzymała kilka zgryźliwych komentarzy od internautek oraz inernautów, którym nie spodobało się zachowanie aktorki. - Już nie te lata, żeby się tak popisywać - pisali. Joanna Koroniewska postanowiła odpowiedzieć.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 589 tysięcy osób. Na swoim profilu aktorka chętnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia. Dystans do świata oraz niezwykłe poczucie humoru Joanny Koroniewskiej sprawia, że grono jej fanek i fanów nieustannie się powiększa. Okazuje się jednak, że nie wszystkim "odpowiada" styl bycia aktorki, a upust swoim frustracjom dają w postaci zgryźliwych komentarzy, które w ogóle nie powinny mieć miejsca. 

Doda na wakacjach ogłasza, że jest singielką Doda pozuje w bikini na wakacjach. Ucina spekulacje na temat nowego związku

Joanna Koroniewska odpowiedziała hejterom na komentarze. "Nie rozumiem, co ma wiek do mojego zachowania i wyglądu"

Kilka dni temu Joanna Koroniewska opublikowała krótkie nagranie ze swoich wygłupów w pracy. Większość internautek oraz internautów była zachwycona dystansem aktorki, jednak znaleźli się też tacy, którzy postanowili skrytykować jej zachowanie: "Aśka, takie skromne pytanko. Co się z Tobą dzieje? Ja rozumiem wszystko, ale dziwaczejesz", "Już nie te lata, żeby się tak popisywać", "Myślałam, że jesteś mądrzejsza". Joanna Koroniewska postanowiła zareagować i odpowiedziała hejterom w osobnym poście na Instagramie.

- A do jakiego wieku można się wygłupiać, ubierać krótkie spodenki, ale przede wszystkim DOBRZE czuć się z sobą samym?! TO pytanka do tych osób, których komentarze udało mi się wyłapać, przy okazji opublikowania wczorajszego mojego wygłupu z pracy. Wiem ILE mam lat, ale serio, nie rozumiem, co ma wiek do mojego zachowania i wyglądu. Jestem i ZAWSZE taka byłam. I nie mam zamiaru TEGO zmieniać. Mam nadzieję, że sił i zdrowia starczy żeby być TAKĄ jak najdłużej. Szczerzącą się Panią po 80-tce. Polecam czasem wyjąć KIJ Z czterech liter, docenić TO co ma się wokół siebie i pooddychać pełną piersią! Tyle w temacie! A dla Wszystkich INNYCH mam prośbę - tak jak mi kompletnie nie przeszkadza Wasze podejście do życia- żyjcie sobie jak Wam najwygodniej - tak i uprzejmie proszę , odstosunkujcie się od mojego życia. Jakoś sobie w nim i z nim radzę. Ale przede Wszystkim STARAM SIĘ nikogo nie krzywdzić bo i po co!! Dzięki za uwagę ! Miłego! - podsumowała aktorka.

 

Zosia Zborowska szczerze o tym, co najbardziej denerwuje ją na Instagramie. 'Po co to? Nie kumam' (zdjęcie ilustracyjne) Zosia Zborowska szczerze o tym, co najbardziej denerwuje ją na Instagramie. "Po co to? Nie kumam"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od wspierających fanek oraz fanów:

Ludzi zżera zazdrość, nie mogą się pogodzić ze szczęściem innych osób
Naprawdę ktoś Ci jeszcze pisze, że Ci nie wypada coś? To chyba musieli wejść tylko po to by ponarzekać, bo gdyby byli tutaj dłużej to wiedzieli by, że nie ma sensu
Ludzie nie przestają się bawić, bo się starzeją, ale starzeją się, bo się przestają bawić
Ja uwielbiam Pani naturalność w Internecie i w teatrze, i to, że jest Pani szczera

- czytamy.

Więcej o: