Zborowska o zakupach w lumpeksach. "Mnie z lumpeksów wyrzuca". Dlaczego? Wiele osób ma ten problem

Zosia Zborowska odlicza dni do porodu. Aby umilić sobie czas oczekiwania postanowiła zorganizować na swoim Instagramie Q&A. Niektóre odpowiedzi na pytania fanów były zaskakujące. Zdradziła kilka szczegółów dotyczących ciąży, a także wypowiedziała się na temat lumpeksów.

Zofia Zborowska nieustannie wzbudza zainteresowanie fanów. Obserwatorzy śledzą kolejne perypetie z życia aktorki, a ona aktywnie dzieli się swoimi przemyśleniami i zdjęciami na Instagramie. Gwiazda mimo zaawansowanej ciąży nadal chętnie udziela się w mediach społecznościowych i normalizuje wiele spraw związanych z porodem, co jeszcze bardziej wzbudza szacunek i zachwyt wśród jej fanów. Po "aferze zapiekankowej" zyskała jeszcze większe grono obserwujących, którzy są zaciekawieni zdaniem gwiazdy na wiele tematów. Z tej okazji postanowiła na swoim Instastories zorganizować małe Q&A w którym odpowie na kilka pytań. Oprócz tematów "ciążowych" padło też pytanie o odzież z drugiej ręki. 

Zobacz wideo TORIES Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zosia Zborowska odpowiada na pytania fanów. O co pytali obserwatorzy?

Fani Zosi Zborowskiej wiedzą, że mogą liczyć z jej strony na nieskrępowaną szczerość. Aktorka ma dystans do siebie i rozbrajające poczucie humoru. Pytania od fanów były więc dosyć bezpośrednie. Pytali m.in o pierwsze objawy ciąży gwiazdy. Odpowiedziała, że jednym z pierwszych sygnałów był jej... spuchnięty biust, już na kilka dni po zapłodnieniu. Fani pytali też m.in o zabiegi medycyny estetycznej. Zborowska powiedziała, że nie planuje ukrywać zmarszczek i daleko jej od poprawiania urody. 

Zborowska o second-handach. Czy gwiazda ubiera się w lumpeksach?

Fani na profilach wielu gwiazd chętnie pytają o stylizacje. Chcą wiedzieć, gdzie ulubieni celebryci i celebrytki kupują swoje stroje i często uzyskują odpowiedź. Tym razem padło na Zosię Zborowską, ale jedno z pytań na jej Instastories nie dotyczyło popularnych butików. Fani spytali o jej stosunek do ubrań z drugiej ręki. Gwiazda odpowiedziała, że nie neguje tego typu zakupów, ale niestety odstrasza ją zapach.

Szanuję, mam pare rzeczy z lumpa ale nie umiem się przerzucić całkowicie. Mnie z lumpexów wyrzuca ten zapach...

-napisała.

Zofia Zborowska o lumpeksachZofia Zborowska o lumpeksach Zofia Zborowska

Ten problem jest popularny wśród wielu osób. Zapach ubrań z lumpeksów jest spowodowany środkami, których używa się, aby odzież była odpowiednio odkażona. Mimo to, istnieje wiele sposobów aby pozbyć się charakterystycznej woni, a kupowanie ubrań z drugiej ręki to ekologiczny zwyczaj, który praktykuje wiele gwiazd m.in modelka i influencerka Aleksandra Żuraw, która do niedawna miała też własny lumpeks.

Zofia Zborowska niedługo urodzi córeczkę. Jakie imię wybrała?

Zosia Zborowska wraz ze swoim mężem Andrzejem Wroną spodziewają się dziecka. Niedawno aktorka zdradziła, jakie imię wybrali dla córki. Jest wyjątkowe i okazuje się, że wiąże się z nim tradycja rodzinna. Para postanowiła nazwać córkę Nadzieja, ponieważ tak miała na imię ukochana babcia celebrytki. 

 
Więcej o: