Nie żyje gwiazdor "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana żegna przyjaciela poruszającymi słowami

"Zbuntowany anioł" był jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. I choć od zakończenia jego emisji minęło już ponad 20 lat, widzowie wciąż chętnie śledzą losy swoich ulubionych aktorów. Niestety, ostatnio zostali zaskoczeni smutną informacją. Jak poinformowały argentyńskie media, 1 sierpnia zmarł uwielbiany przez fanów serialu Gino Renni, odtwórca roli ogrodnika Ramona.

Losy krnąbrnej Milagros przed laty obserwowały miliony fanów na całym świecie, a występujący w kultowej już produkcji aktorzy do dzisiaj cieszą się wielką popularnością. Niestety, wczoraj zagraniczne media obiegła smutna informacja o śmierci jednego z odtwórców głównych ról. Gino Renni, aktor, który wcielał się w serialu w postać sympatycznego ogrodnika Ramona, zmarł 1 sierpnia w wieku 78 lat.

Zobacz wideo

Zmarł gwiazdor "Zbuntowanego Anioła". Gino Renni odszedł w wieku 78. lat

Jak przekazują argentyńskie media, przyczyną śmierci aktora były powikłania po koronawirusie. Aktor od czerwca miał przebywać szpitalu z powodu obustronnego zapalania płuc. Niestety, choroba postępowała, a w ubiegłym tygodniu stan aktora miał znacząco się pogorszyć.

Śmierć gwiazdora potwierdził na Twitterze jego przyjaciel, producent Gustav Yankelevich. - Udanej podróży, drogi Tano, prawdziwy przyjacielu, towarzyszu tysiąca wspaniałych chwil. Kocham cię tak bardzo… będę za tobą tęsknić - napisał.

Renniego pożegnali także przyjaciele z planu "Zbuntowanego anioła", m.in. Natalia Oreiro i Facundo Arana.

Najdroższy Gino. Człowiek, który nie znał zła. Czysta hojność. Wspaniały towarzysz i wielki przyjaciel. Najbardziej lojalny ze wszystkich. Spoczywaj w pokoju, drogi Tano. Cały świat będzie za tobą tęsknił...

- napisał poruszony Arana, pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem przyjaciela.

 

Gino Renni urodził się w 1943 roku we Włoszech. Większość życia spędził jednak w Argentynie, gdzie jeszcze jako dziecko przeniósł się z rodzicami. Choć w Polsce znany był najbardziej z roli ogrodnika w "Zbuntowanym aniele", gwiazdor mógł poszczycić się imponującym dorobkiem zawodowym. Na swoim koncie miał kilkadziesiąt ról serialowych oraz filmowych. Był także wokalistą, a przez lata kariery wydał 5 albumów.

Więcej o: