Monika Mrozowska wybrała się z rodziną nad Bałtyk. "Miałam ochotę zawrócić"

Monika Mrozowska podobnie jak wiele innych osób wybrała się na wakacje nad polskie morze. Niedawno na swoim profilu na Instagramie opisała trudną podróż. - Ta podróż nad polskie morze to jakaś totalna katastrofa - wyznała.

Monika Mrozowska to polska aktorka znana przede wszystkim z roli Majki, w którą wcielała się w serialu "Rodzina zastępcza". Poza aktorstwem Mrozowska jest blogerką kulinarną i pisze książki o tematyce kulinarnej. Mrozowska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje 169 tysięcy osób.

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy:

"Totalna katastrofa"

Aktorka wybrała się na urlop wraz z rodziną nad polskie morze. Jednak jak zdradziła na swoim Instagramie, podróż nie należała do najprzyjemniejszych. - Ta podróż nad polskie morze to jakaś totalna katastrofa. Miało być 5 godzin, a wyszło prawie 8. Przysięgam, że jak na A1 zaczął mi się wydłużać na Google Maps czas dotarcia do celu, to miałam ochotę zawrócić do Warszawy. Ale gdy już dojechałam na miejsce, gdy rozpakowałam samochód, zjadłam kolację, a przede wszystkim, gdy zamoczyłam nogi w chłodnym Bałtyku, to postanowiłam, że do powrotu muszę się po prostu lepiej przygotować, a przez najbliższy tydzień W OGÓLE O NIM NIE MYŚLEĆ. To będzie aktywny urlop z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Łącznie ponad 20 osób. Prognoza pogody? Rokowania równie słabe, jak nasza trasa dojazdowa - napisała Mrozowska.

"Na szczęście Bałtyk wynagradza wszystko"

Pod postem Mrozowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Wiele osób przyznaje, że pobyt nad morzem zazwyczaj wynagradza trudy podróży. Inni z kolei podzielili się swoimi doświadczeniami. 

Na szczęście Bałtyk wynagradza wszystko. Letni wiatr, zachód słońca, wieczór na plaży i już się zapomina o godzinach w aucie. Dobrego czasu nad morzem życzę.
Droga do Ustki - 7 h plus choroba lokomocyjna młodej i haft 18 km przed celem. Może być gorzej ?
Dlatego my wyjedziemy w czwartek po 16.
A ja zazdroszczę... Polskie Morze dla mnie ma taki jakiś sentymentalny klimat, także nawet jak pada to jest pięknie

- czytamy pod postem. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: