Doda w stroju kąpielowym świętuje 2 mln odsłon swojej piosenki. Odważnie? Fani: "Kobieta ogień"

Doda z okazji 2 mln wyświetleń swojej piosenki opublikowała na Instagramie post składający się z krótkiego wideo, na którym tańczy, a także dwóch zdjęć w stroju kąpielowym. Publikacja gwiazdy zrobiła furorę w sieci. - Bogini - komentują internautki oraz internauci.
Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

Doda już od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Co więcej, przez wiele swoich fanek oraz fanów uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku ich uciesze Doda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad milion obserwatorek i obserwatorów, regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia. Aktualnie Doda przebywa w Grecji, gdzie nie tylko odpoczywa, lecz także pracuje. - Napisałam dziś piosenkę. Smutną, ale to miejsce jest idealne by zaszyć się w sobie, wsłuchać w siebie - zdradziła pod jednym z postów.

Doda w stroju kąpielowym świętuje 2 mln odsłon swojej piosenki. Odważnie? Fani: "Bogini"

Doda podczas wyjazdu ma również powód do świętowania. Otóż pod jej najnowszą piosenką wybiły 2 miliony wyświetleń, co gwiazda postanowiła uczcić na swoim instagramowym profilu. Z tej okazji Doda opublikowała post, w którym udostępniła krótkie wideo, na którym tańczy nad basenem w stroju kąpielowym do swojego utworu "Don’t wanna hide", a także dwa zdjęcia z sesji w basenie.

Dziękuje za 2 mln wyświetleń "Don’t wanna hide" utwór za miesiąc zawalczy w konkursie na hit lata w @polsatofficial. Będziecie głosować?

- napisała pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Nie widzę dla Ciebie żadnej konkurencji
Idolka
Ale jesteś rakieta
Dżaga!
BOGINI!
Kobieta sztos
Kobieta ogień
Petarda
Królowa jest tylko jedna

- czytamy.

Więcej o: