Doda w stroju kąpielowym świętuje 2 mln odsłon swojej piosenki. Odważnie? Fani: "Kobieta ogień"

Doda z okazji 2 mln wyświetleń swojej piosenki opublikowała na Instagramie post składający się z krótkiego wideo, na którym tańczy, a także dwóch zdjęć w stroju kąpielowym. Publikacja gwiazdy zrobiła furorę w sieci. - Bogini - komentują internautki oraz internauci.
Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

Doda już od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Co więcej, przez wiele swoich fanek oraz fanów uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku ich uciesze Doda aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad milion obserwatorek i obserwatorów, regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia. Aktualnie Doda przebywa w Grecji, gdzie nie tylko odpoczywa, lecz także pracuje. - Napisałam dziś piosenkę. Smutną, ale to miejsce jest idealne by zaszyć się w sobie, wsłuchać w siebie - zdradziła pod jednym z postów.

Monika Mrozowska wybrała się z rodziną nad Bałtyk. 'Miałam ochotę zawrócić'Monika Mrozowska wybrała się z rodziną nad Bałtyk. "Miałam ochotę zawrócić"

Doda w stroju kąpielowym świętuje 2 mln odsłon swojej piosenki. Odważnie? Fani: "Bogini"

Doda podczas wyjazdu ma również powód do świętowania. Otóż pod jej najnowszą piosenką wybiły 2 miliony wyświetleń, co gwiazda postanowiła uczcić na swoim instagramowym profilu. Z tej okazji Doda opublikowała post, w którym udostępniła krótkie wideo, na którym tańczy nad basenem w stroju kąpielowym do swojego utworu "Don’t wanna hide", a także dwa zdjęcia z sesji w basenie.

Dziękuje za 2 mln wyświetleń "Don’t wanna hide" utwór za miesiąc zawalczy w konkursie na hit lata w @polsatofficial. Będziecie głosować?

- napisała pod zdjęciem.

 

Joanna Koroniewska odniosła się do zgryźliwych komentarzy: 'Już nie te lata, żeby się tak popisywać' (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska odpowiedziała hejterom. "Już nie te lata, żeby się tak popisywać"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów:

Nie widzę dla Ciebie żadnej konkurencji
Idolka
Ale jesteś rakieta
Dżaga!
BOGINI!
Kobieta sztos
Kobieta ogień
Petarda
Królowa jest tylko jedna

- czytamy.

Więcej o: