Koniec z "Życie jest nowelą". "Klan" z nową czołówką. Jak będzie wyglądać?

"Klan" gości na telewizorach polskich widzów już przeszło dwie dekady, a rozpoczynający serial utwór Ryszarda Rynkowskiego "Życie jest nowelą" zyskał wręcz miano kultowego. I choć wielu fanów nie wyobraża sobie ulubionego serialu bez ikonicznej czołówki, decyzją produkcji serialu "Życie jest nowelą" zostanie zastąpione nowym utworem w wykonaniu gwiazd telenoweli.

"Klan" to bez wątpliwości jeden z najpopularniejszych polskich serialów, który na ekranach polskich widzów gości już od 1997 roku. I chociaż przez ten czas produkcja przeszła wiele modyfikacji, czołówka serialu przez wszystkie te lata pozostawała niezmienna, zyskując tym samym miano kultowej. Teraz jednak producenci zdecydowali się na rewolucyjną zmianę.

Zobacz wideo

"Klan" zmienia czołówkę

Uwielbiane przez widzów "Życie jest nowelą" nie będzie już dłużej rozpoczynać serialu. Ikoniczny utwór zastąpi piosenka, którą zgodnie z zapowiedziami produkcji, mają wykonać gwiazdy serialu.

Będzie nowa czołówka i nowa wersja piosenki przewodniej. Wykonają ją m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska

- powiedziała Anna Wiejowska z biura prasowego serialu w rozmowie z "Faktem".

- Po pierwsze nowy sezon "Klanu" będzie bardziej unowocześniony i taki zabieg ma to reklamować. Po drugie stwierdzono, że lepiej, by z tantiem za wykonanie piosenki zarabiali aktorzy "Klanu", a nie osoba z zewnątrz - tłumaczył informator tabloidu. Nieznane są jednak oficjalne powody tej decyzji.

Postarzające i dawno niemodne fryzury, których lepiej unikaćPostarzające fryzury, które już dawno są niemodne. Dodają więcej niż 10 lat

Informację o zmianie czołówki potwierdziła już Izabela Trojanowska, która w sieci podzieliła się zdjęciem zza kulis nagrywania nowego utworu. - Nagrywaliśmy nową czołówkę do serialu "Klan" z kolegami - w studio Marka Stefankiewicza. Na zdjęciu z reż. "Klanu", Pawłem Karpińskim - napisała aktorka.

Nową czołówkę usłyszymy w kolejnym sezonie "Klanu", którego premiera nastąpi po wakacjach. Cieszycie się na tę zmianę?

EmeryturyKiedy prezydent podpisze emerytury stażowe? Posłowie domagają się przyspieszenia prac

Więcej o: