Kasia Cichopek w bikini nad polskim morzem. Fani: "Piękna figura, widać treningi poskutkowały"

Kasia Cichopek podzieliła się w sieci zdjęciem z wakacji, na którym pozuje w krótkich szortach i górze od bikini. Fani od razu zwrócili uwagę na jej odmienioną sylwetkę, zasypując aktorkę licznymi komplementami. - Piękna figura, widać treningi poskutkowały - czytamy w komentarzach.

Kasia Cichopek cieszy się wielką sympatią widzów, którzy chętnie śledzą jej poczynania także na Instagramie, gdzie obserwuje ją aż 455 tys. użytkowników. Aktorka stara się aktywnie prowadzić swój profil, publikując tam zdjęcia nie tylko z pracy, ale i z życia prywatnego. Obecnie gwiazda przebywa na wakacjach nad polskim morzem, co także chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Kasia Cichopek wypoczywa nad polskim morzem

Cichopek opublikowała właśnie w sieci zdjęcie z wakacji, do którego zapozowała w dżinsowych szortach, górze od bikini i narzucie plażowej, która efektownie powiewała na wietrze. Całość uzupełniła dużym kapeluszem i modnymi okularami. Tym razem jednak to nie stylizacja aktorki, a jej odmieniona sylwetka skupiła na sobie uwagę fanów.

Ślicznie Kasia wyglądasz!
Piękna figura, widać, treningi poskutkowały
Piękne zdjęcie i piękna figura
Wow, sexy!

- komplementowali zachwyceni przemianą aktorki fani.

 

Jak przyznała sama Cichopek, dzięki diecie i regularnym treningom udało się jej schudnąć już 6 kilogramów. - Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę. Jeszcze 100% formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg. Oprócz treningów i diety stosuję jeszcze suplementację (...). Nigdy nie jest za późno, żeby zrobić pierwszy krok - wyznała w czerwcu, przygotowując się do planowanego wyjazdu.

Więcej o: