Matka zmusiła syna do przerwania oświadczyn. Internautki są bezlitosne: "maminsynek"

Amerykanin imieniem Dan podzielił się na TikToku niecodziennym wideo z nieudanych oświadczyn. Mężczyzna planował poprosić o rękę swoją partnerkę, kiedy jednak sięgał po pierścionek, jego matka wkroczyła do akcji. Kobieta krzyknęła stanowcze "nie", skutecznie powstrzymując plany syna. Wydarzenie nagrał ojciec mężczyzny, a film obejrzało już 9,5 mln osób.

Dan podzielił się w sieci wyjątkowym nagraniem, które błyskawicznie stało się hitem sieci. Amerykanin planował oświadczyć się swojej partnerce w naprawdę malowniczej scenerii, kiedy jednak nadszedł właściwy moment, jego matka stanowczo przerwała oświadczyny. Całe zajście nagrał jego ojciec.

Zobacz wideo

Matka przerwała oświadczyny syna

Na opublikowanym nagraniu widzimy uśmiechniętego i nieco zdenerwowanego Dana, stojącego wraz ze swoją partnerką na tle pięknej panoramy rozciągającej się z tarasu browaru "Dirt Farm" w Wirginii. To właśnie w tej malowniczej scenerii chciał on oświadczyć się swojej wybrance. Przeczuwająca wszystko partnerka Dana wspięła się na zasłaniający widok mur, a spoglądający na nią mężczyzna nerwowo szperał w kieszeni w poszukiwaniu pierścionka. I to właśnie wtedy, na sekundy przed zadaniem pytania, jego matka krzyknęła stanowcze "nie", skutecznie przerywając tym samym oświadczyny syna.

Co zrobić z pierścionkiem po zerwaniu zaręczyn? 'Czułam się jak złodziejka'Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? "Byle droższy niż u koleżanek"

Matka przerwała zaręczyny synaMatka przerwała zaręczyny syna https://www.tiktok.com/@catdaddan

I chociaż Dan zażartował z całej sytuacji, film naraził go na krytykę internautek, który oskarżyły go o bycie maminsynkiem.

Ot tak pozwolisz matce decydować, o tym z kim możesz być?
Miała szczęście. Kto chciałby wyjść za mężczyznę, któremu to matka wybiera żonę?
Maminsynek
Pozwoliłeś matce przerwać oświadczyny? Jesteś dzieckiem?

- pisały oburzone. Część z użytkowników TikToka stanęła jednak w obronie mężczyzny, tłumacząc, że jego matka prawdopodobnie bała się po prostu o bezpieczeństwo przyszłej synowej, która nie mogła utrzymać równowagi na wąskim murku. I jak przyznał sam Dan, to właśnie one mają rację, a dziewczyna z filmiku jest już jego żoną. Całe wideo do zobaczenia TUTAJ.

Zasiłek pielęgnacyjny nie jest tym samym, co dodatek pielęgnacyjny. Przysługuje tylko w określonych przypadkachZasiłek dla opiekuna osoby niepełnosprawnej dorosłej 2021. Poznaj warunki

Więcej o: