27-letni złoty medalista IO w Tokio robi na drutach. Zdjęcie obiegło cały świat

Tom Daley to 27-letni sportowiec, który uwielbia robić na drutach. Zdjęcia dziergającego sportowca obiegły media społecznościowe. - To jedyna rzecz, która obecnie utrzymuje przy zdrowych zmysłach - napisał Tom na swoim Instagramie

Tom Daley to zdobywca złotego medalu na igrzyskach w Tokio w skokach synchronicznych. 27-latek ma ciekawe hobby. Okazuje się, że popularny sportowiec uwielbia robić na drutach.

Zobacz wideo Relacja z olimpiady Marcina Krukowskiego:

27-letni złoty medalista IO w Tokio robi na drutach

Niedawno zdjęcia dziergającego sportowca obiegły media społecznościowe. - To jedyna rzecz, która obecnie utrzymuje mnie przy zdrowych zmysłach - napisał Tom na swoim Instagramie. Jak wyznał, jego przygoda z robótkami ręcznymi zaczęła się na początku lockdowny w 2020 roku. Od tego czasu sportowiec udoskonala swoje umiejętności. 

 

Brytyjczyk pochwalił się na Instagramie samodzielnie wydzierganym pokrowcem na medal. Jednak jego umiejętności są znacznie większe. Tom robi na drutach ubranka dla zwierząt, zabawki, pokrowce na meble i swetry.

Wsparcie dla innych osób

Brytyjczyk zadebiutował na igrzyskach olimpijskich jako 14-latek. Jest zdobywcą aż trzech złotych medali. Prywatnie sportowiec jest mężem amerykańskiego scenarzysty Dustina Lance'a Blacka, z którym wychowuje syna. Coming out, którego sportowiec dokonał kilka la temu, był wsparciem dla wielu innych osób. - Mam nadzieję, że dzięki temu każda młoda osoba LGBT zobaczy, że bez względu na to, jak samotna czuje się teraz, nie jest sama. I że może osiągnąć wszystko - wyznał wówczas Tom Daley. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: