TVN rezygnuje z emisji "Na Wspólnej". Serial ma na jakiś czas zniknąć z anteny. Powód?

TVN postanowił zrezygnować z emisji kultowego serialu "Na Wspólnej". Losy naszych ulubionych bohaterów mają stać się dla nas na jakiś czas wielką niewiadomą. Skąd decyzja na przerwanie transmisji? Decyzja jest tylko chwilowa.

Serial „Na Wspólnej" to stały bywalec wieczornych seansów telewizyjnych. Od 2003 roku zaskakuje nas rozgrzewającym romantyzmem, złośliwymi intrygami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Przez lata przewinęło się przez niego wielu kultowych aktorów, a każdy nowy wątek, który rodzi się poprzez najróżniejsze rozgałęzienia fabuły, buduje nie powtarzalną linię całości wydarzeń. Okazuje się jednak, że będziemy zmuszeni zawiesić codzienną rutynę telewizyjną. TVN miał ważny powód, by na chwilę zrezygnować z emisji.

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

„Na Wspólnej" zniknie z TVN-u? To jeden z kultowych serialii stacji

„Na Wspólnej" stało się dla nas jednym z największych tvn-owskich pewniaków. Może się walić i palić, ale o 20:15 od poniedziałku do czwartku zawsze leci ten sam serial. Przez lata zdobywał grono wiernych fanów, którzy obserwowali zmiany zachodzące w ulubionych bohaterach i ich pełnym zawirowań życiu. Wśród obsady możemy wyróżnić Małgorzatę Sochę, Martę Wierzbicką, Bożenę Dykiel a niegdyś nawet Adama Fidusiewicza. Życie bohaterów, choć pozornie niczym się nie wyróżnia, przesycone jest intrygami, nieszczęśliwą miłością i najróżniejszymi sprzeczkami rodzinnymi. 

TVN rezygnuje z emisji „Na Wspólnej". Dlaczego stacja zdecydowała się na taki krok?

Choć nasze życie w przeciągu ostatnich kilkunastu lat uległo ogromnym zmianom, „Na Wspólnej" wciąż wisi na łamach programu TVN. I choć bohaterowie, podobnie jak my, przeszli ogromne metamorfozy, a ich codzienność w wielu przypadkach obróciła się o 180 stopni, wiele z nas wciąż chętnie wraca do emisji. Mimo to, jak się okazuje, stacja postanowiła na jakiś czas zatrzymać wiernych fanów w niepewności. Już od 17 sierpnia serial ma zniknąć. Na szczęście tylko na jakiś czas.

W związku z przygotowaniami do kultowego Sopot Festiwal, TVN zmuszony został do chwilowego odpuszczenia emisji dalszych losów mieszańców spółdzielni Na Wspólnej. W czasie, w którym zwykle poznawaliśmy dalsze niesnaski bohaterów, zostaną transmitowane koncerty prosto z sopockiej Opery Leśnej, ale, ku uciesze najbardziej niecierpliwych, po kilku dniach serial ma ponownie zagościć w naszej wieczornej rutynie. Jak czytamy na łamach Super Ekspresu:

Uspokajamy – odcinek 3275 zostanie pokazany w TVN o zwykłej porze, jednak dopiero w poniedziałek 23 sierpnia. Decyzja stacji o wycofaniu kilku kolejnych odcinków z TVN wynika z faktu, że w tych dniach odbywa się Sopot Festiwal, koncerty, z którego będą stacja będzie emitowała na żywo w serialowej porze.
Więcej o: