Paulina Andrzejewska pokazała jak karmi piersią na chodniku. "To jest prawda o życiu"

Mateusz Damięcki od niemal dziesięciu lat tworzy szczęśliwy związek z cenioną choreografką Pauliną Andrzejewską, z którą doczekał się dwóch synów. Z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią tancerka zdecydowała się pokazać wyjątkowe zdjęcie, na którym karmi syna na chodniku. - Piękne zdjęcie, samo życie - pisały fanki, dziękując Andrzejewskiej za ukazanie rzeczywistości karmiących matek.

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki wychowują wspólnie dwóch synów: 3-letniego Franciszka i 8-miesięcznego Ignacego. Mimo że para związana jest ze światem artystycznym, oboje bardzo chronią prywatności swojej rodziny. O drugiej ciąży choreografki poinformowali zresztą dopiero po narodzinach chłopca. Tym razem jednak stroniąca od mediów Andrzejewska zrobiła wyjątek i podzieliła się w sieci intymnym zdjęciem z synami.

Zobacz wideo

Paulina Andrzejewska pokazała, jak publicznie karmi piersią

Z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią choreografka opublikowała w sieci fotografie, na których  karmi piersią swojego syna. Udostępnione przez Andrzejewską zdjęcia znacząco różnią się jednak od wyidealizowanych, pozowanych obrazków, jakie zazwyczaj oglądamy na Instagramie. Na jednym z nich widać tancerkę karmiąca syna na chodniku, na drugim zaś - na podłodze. Są to obrazki, które doskonale znają matki karmiące piersią, które zresztą dziękowały Andrzejewskiej za szczerość i ukazanie rzeczywistości.

 

27405094

-To jest prawda o życiu - napisała zachwycona gestem Andrzejewskiej, Marta Żmuda-Trzebiatowska, z którą szybko zgodziły się inne internautki.

Piękne zdjęcie, samo życie
Każda okazja jest dobra, ma być teraz i już!
Uwielbiam ludzi jak Pani, zero sztuczności
Super widoki, takie naturalne i bez udawania

- pisały oczarowane postawą Andrzejewskiej fanki.

Więcej o: