Martyna Wojciechowska planuje wyprowadzkę z Warszawy? "To nie jest moje miejsce na Ziemi"

Martyna Wojciechowska pokazała niedawno fanom zdjęcie swojego wymarzonego miejsca do życia. - To, że mieszkam w Warszawie, w mieście to wypadkowa wielu czynników: macierzyństwa, pracy, wcześniejszych decyzji. Nie mam jednak wątpliwości, że to nie jest moje miejsce na Ziemi - napisała Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Zadebiutowała jako modelka dla TVN. W następnych latach prowadziła liczne programy. To m.in. "Big Brother", "Dzieciaki z klasą", "Studio Złote Tarasy". Od 2009 roku tworzy serię "Kobieta na krańcu świata", która cieszy się niesłabnącą popularnością.

Zobacz wideo Najkrótsze małżeństwa gwiazd:

"Nie mam jednak wątpliwości, że to nie jest moje miejsce na Ziemi"

Wojciechowska od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie ma już ponad 2 mln obserwatorów. Niedawno pod jednym ze zdjęć wyznała, że w przyszłości chciałaby żyć blisko natury, z dala od dużego miasta. - To, że mieszkam w Warszawie, w mieście to wypadkowa wielu czynników: macierzyństwa, pracy, wcześniejszych decyzji. Nie mam jednak wątpliwości, że to nie jest moje miejsce na Ziemi i że kiedyś osiądę gdzieś z dala od zgiełku i blisko natury" - napisała Wojciechowska.

"Spokój gwarantowany!"

Zdjęcie, które opublikowała, zostało wykonane z drona. Widzimy na nim skalistą wyspę, na której znajduje się latarnia morska oraz mały domek. To zatoka Morlaix, niedaleko Carantec w Bretanii. - Co za miejsce! Spokój gwarantowany! - napisała gwiazda. Jednak do przeprowadzki na piękną wysepkę nie dojdzie zbyt szybko. Wojciechowska zaznaczyła, że w bliskiej przyszłości zamierza zamieszkać w górach. Nie dodała jednak, o jakie konkretnie góry chodzi. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: