Influencerka pokazała się w bikini 13 dni po porodzie. Kobiety dziękują jej za te zdjęcia

Influencerka Chessie King 13 dni po porodzie zdecydowała się pokazać, jak naprwawdę wygląda kobiece ciało po urodzeniu dziecka. Ubrała bikini, a zrobiomymi zdjęciami podzieliła się na swoim instagramowym profilu. - To było wyzwalające - przyznała. Kobiety dziękują jej za publikację takich zdjęć.
Zobacz wideo Weź to sobie do serca

Nie da się ukryć, że ruch body positive zyskuje coraz większą popularność, również w mediach społecznościowych. Coraz więcej osób w sieci, zamiast kreować nierealne wizerunki, otwarcie pokazuje, że sylwetki, które często widać w kolorowych magazynach czy kampaniach reklamowych, to jedynie efekt odpowiedniej pozy, a często także odpowiedniej obróbki grafików. Coraz częściej na instagramowych profilach zobaczyć można nieretuszowane zdjęcia, które dla wielu kobiet są inspiracją do pracy nad samoakceptacją.

Influencerka pokazała się w bikini 13 dni po porodzie. "To było wyzwalające". Kobiety dziękują jej za te zdjęcia

Chessie King to influencerka, która niedawno została mamą. Niecałe dwa tygodnie po urodzeniu córeczki postanowiła pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom na Instagramie, jak może wyglądać ciało tuż po porodzie i że wystający brzuszek, rozstępy czy nadmiar skóry są absolutnie normalne. W żadnym wypadku nie powinny być powodem do wstydu, a raczej napawać dumą, gdyż to ciało wydało właśnie na świat nową istotę. 

Gdyby jedna z moich najlepszych przyjaciół, albo ktokolwiek zapytał mnie, czy można nosić bikini 13 dni po spotkaniu z maleńkim człowiekiem, który przyszedł na świat za pomocą tego ciała… Krzyczałabym absolutnie, zdejmuj swoje ubrania i zakładaj bikini natychmiast. Zatem właśnie to zrobiłam i to było wyzwalające tuląc do siebie Auraelię, która niecałe 2 tygodnie temu była jeszcze w moim łonie 

- napisała Chessie King pod zdjęciami.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od kobiet, które podziękowały Chessie King za podzielenie się tymi zdjęciami:

Nieskończenie pozytywny wzór do naśladowania dla kobiet i matek na całym świecie
Jesteś niesamowita. Dziękuję, że normalizujesz ciała po porodzie
Jesteś ogromną inspiracją
Piękne zdjęcia, wykonujesz niesamowitą robotę
Cieszę się, że pokazujesz te pozytywne obrazy

- czytamy.

Więcej o: