Michał Wiśniewski zastanawia się nad nową fryzurą? Pokazał zdjęcie bez włosów. Fani: "Jak młodziutko!"

Michał Wiśniewski znów szokuje! Kontrowersyjny artysta na swoim Instagramie pokazał zupełnie łysą głowę. Okazuje się, że muzyk zastanawia się nad zmianą fryzury. Niektórzy fani uznali, że będzie im brakowało czerwonych włosów idola, a niektórzy wręcz przeciwnie. Jak wygląda?

Michał Wiśniewski po raz kolejny zaskoczył fanów. Na swoim profilu na Instagramie pochwalił się nietypową metamorfozą. Gwiazdor, którego jedną z cech charakterystycznych są od lat czerwone włosy, pokazał się z kompletnie łysą głową. Uwagę przykuł jeden szczegół. Na zdjęciu artysta jest także pozbawiony zmarszczek i wygląda bardzo młodo. Pod zamieszczonym postem podzielił się refleksją, dotyczącą zmiany fryzury i zacytował fragment swojej piosenki. W komentarzach pojawiły się głosy, aby nie rezygnował już nigdy więcej z charakterystycznego "czerwonego" wizerunku. Niektórzy byli innego zdania. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski zabronił swojej pierwszej żonie mówić o tym, że są małżeństwem. Uważał, że to zniechęci fanki

Michał Wiśniewski bez włosów? Artysta opublikował zdjęcie w "nowej" fryzurze

Michał Wiśniewski ma naturalnie ciemne włosy. Na początku swojej kariery muzycznej w latach 90' miał włosy sięgające za uszy w kasztanowym kolorze. Jego popularność zaczęła szybować ku górze w momencie, kiedy przefarbował włosy na czerwono. Wtedy zespół "Ich Troje" w 2001 roku zadebiutował w "Opolu" otrzymując nagrodę publiczności. Charyzmatyczny lider grupy pozostał przy odważnej koloryzacji do dzisiaj, a ta przyniosła mu sławę, pieniądze i ogromną rozpoznawalność. Na krótki czas przefarbował włosy w przeszłości również na różowo, zielono i pomarańczowo. Był to jednak zabieg marketingowy na potrzeby kontraktów reklamowych. Kiedy był w związku z Dominiką Tajner próbował nawet powrócić do naturalnego, kasztanowego odcienia włosów, ale szybko zrezygnował z pomysłu. Niedawno na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z zupełnie łysą głową. Niektórzy fani rozpoznali fotografię z przeszłości. 

Michał Wiśniewski nie ma włosów? Artysta zastanawia się nad zmianą fryzury

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie bez włosów i zacytował jedną ze swoich piosenek. Cytat o "łysym gościu" pochodzi z piosenki "Kochaj mnie kochaj", która jest polską wersją utworu niemieckiego artysty Matthiasa Reima. Muzyk zaczął zastanawiać się nad ogoleniem głowy? Pod zdjęciem napisał:

Jest to jakaś opcja na przyszłość?
 

Michał Wiśniewski wspomina fryzurę z przeszłości. Co na to fani?

Niektórzy fani doskonale rozpoznali ten kadr. Okazuje się, że zdjęcie pochodzi z przeszłości, a dokładniej z emitowanego w telewizji w latach 2000' programu "Jestem Jaki Jestem". Było to telewizyjne show w którym Michał Wiśniewski zaprosił do swojego domu kamery. Widzowie mogli oglądać często kontrowersyjne fragmenty z jego życia, jak kłótnie z ex żoną Mandaryną, czy konflikty ze swoimi ochroniarzami o...noszenie złotej biżuterii. W jednym z odcinków artysta założył specjalny sylikonowy czepek, aby zaskoczyć fanów swoją metamorfozą. Niektórzy z nich podeszli do tego wydarzenia bardzo emocjonalnie. W komentarzach wspominają:

Jak miałam jakieś 5 lat i to zobaczyłam w telewizji to się popłakałam
Moje dzieciństwo właśnie chyba runęło

Niektórzy są jednak zdania, że "fryzura" pasuje Wiśniewskiemu. Uznali, że wygląda w niej młodziej i ewentualna przyszłość dla jego czerwonych włosów nie jest aż taka tragiczna. Pisali:

Jak młodziutko!
Wolę Michała w czerwonych włosach, ale nawet dobrze wyglądasz

Którą wersję fryzury Michała Wiśniewskiego wolicie?

Więcej o: