Olaf Lubaszenko po metamorfozie zrzucił kilkadziesiąt kilogramów. Fani: "Olek z jasnego nieba!"

Olaf Lubaszenko, słynny polski aktor, od lat walczył z okrutną nadwagą. Jakiś czas temu wyznał, że walka z dodatkowymi kilogramami i tym, co rodzi się w jego głowie, wciąż trwa. Efekty wielkich zmian są fenomenalne! Aktor jest nie do poznania.

Olaf Lubaszenko to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Kojarzymy go z takimi produkcjami, jak kultowe „Psy", „Słodko gorzki" czy „Sztos". To właśnie one sprawiły, że stał się dla nas jedną z ikon polskiej kinematografii, a jego nazwisko na zawsze zapadło w ramy tych, o których zapomnieć nie można. Aktor od wielu lat borykał się ze sporą nadwagą, o czym czasami wspominał na swoich mediach społecznościowych. Walkę tę wygrał. Podczas jednego z eventów ciężko było go rozpoznać.

Zobacz wideo "Psy. W imię zasad". Wielki powrót Franza Maurera. Zobacz zwiastun filmu

Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Aktor schudł aż 80 kg

Kwestia otyłości, choć ważna, często sprowadza się do prymitywnych wniosków. W rzeczywistości jednak może mieć poważne podłoże, nie tylko w aspekcie fizycznego zdrowia, ale także, a może nawet przede wszystkim, psychicznego. W przypadku Olafa sprawa nie była łatwa. Wieloletnia depresja doprowadziła aktora do bardzo poważnego stanu. Ostatnie lata były dla niego sprawdzianem, który ostatecznie zdał na piątkę z plusem. Teraz może pochwalić się fenomenalną sylwetką, którą zawdzięcza wielogodzinnym treningom, zmianie nawyków żywieniowych oraz dwóm operacjom. 

 

Choroby psychiczne bardzo często wynikają ze stanu naszego zdrowia fizycznego i na odwrót. Każdy aspekt naszej codzienności współgra z resztą, tworząc takie, a nie inne konsekwencje. Otyłość Olafa doprowadziła go do walki z niezwykle poważnym i trudnym zaburzeniem. Depresja naprawdę potrafi zatruć życie, chyba nie trzeba do tego nikogo przekonywać. Aktor ważył wówczas 160 kg. Jak wyznał w wywiadzie dla „Newsweeka":

Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze — depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki.

Waga słynnego aktora już od jakiegoś czasu zadziwia najwierniejszych fanów. Wszyscy zauważyliśmy, że zmiany w codziennej rutynie zaczęły przynosić wymarzone efekty. Już dwa lata temu obserwowaliśmy nagły spadek w kwestii sylwetki Olafa, tym razem jednak jego forma naprawdę zaskakuje. Aktualnie waga wskazuje o połowę mniejszy wynik, co oznacza, że udało mu się zgubić przeszło 80 kg. Rezultaty są fenomenalne!

 
Więcej o: