Fryzury po 60. roku życia. Modne cięcia, w których będziesz wyglądać jak milion dolarów

Wiek to tylko liczba i nie powinniśmy się go wstydzić. Nie jest jednak tajemnicą, że niemal każda z nas chciałby jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem, a nic tak nie odmładza, jak dobrze dobrana fryzura. Jeśli więc szukasz modnej fryzury po 60. roku życia, która zagęści cienkie włosy i odejmie ci kilka lat, sprawdź nasze zestawienie.

Wśród tegorocznych trendów fryzjerskich znalazło się wiele interesujących propozycji, które doskonale sprawdzą się także na cienkich i przerzedzonych włosach dojrzałych kobiet. Wybrane przez nas cięcia efektownie odmienią wizerunek, a przy tym zagęszczą włosy i skutecznie odejmą lat.

Fryzury po 60. roku życia - pixie cut

Krótkie fryzury wiodą prym wśród odmładzających fryzur dla dojrzałych kobiet, a w tym sezonie na szczególną uwagę zasługuje pixie cut. To nowoczesne cięcie charakteryzuje się mocnym cieniowaniem włosów, które z tyłu i po bokach są krótsze, a z przodu nieco dłuższe.

Mocne cieniowe optycznie zagęści włosy i doda im trójwymiarowości, skutecznie nas przy tym odmładzając. Co więcej, fryzura jest niezwykle łatwa w stylizacji i można układać ją na wiele sposobów - zaczesane, lekko pofalowane czy po prostu rozmierzwione palcami.

 

Fryzury po 60. roku życia - bob

To ponadczasowa fryzura, które nie wymaga tak drastycznego ciecia jak pixie cut - w klasycznym bobie włosy sięgają brody. To niezwykle proste i eleganckie cięcie, które zupełnie odmieni nasz wizerunek, dodając mu świeżości i odrobiny nowoczesności.

W tym roku największą popularnością cieszy się "soft blunt bob" - czyli cięcie z zachowaniem tępych, nieregularnych krawędzi, które inaczej niż w przypadku klasycznego boba, nie wymagają starannego stylizowania, a przy tym zagęszczą włosy.

Emeryci Emerytura pomostowa nie dla wszystkich. Trzeba spełnić kilka warunków

Fryzury po 60. roku życia - shaggy hair

Shaggy hair to propozycja dla fanek długich włosów. W pewnych wieku wcale nie musisz z nich rezygnować - by jednak dodać objętości cienkim i przerzedzonym długim włosom, zdecyduj się właśnie na to kontrowersyjne cięcie z lat 70. Shaggy hair, czyli cięcie w stylu Micka Jaggera, polega na mocnym cieniowaniu włosów na całej długości, co dodaje fryzurze pożądanej objętości.

 

Loteria szczepionkowa. Gdzie wyniki? (zdjęcie ilustracyjne) IKP loteria szczepionkowa rejestracja: jak wziąć udział? Już dziś losowanie

Więcej o: