Lewandowscy zrobili córkom prezent. Fani zwrócili uwagę na cenę. "Kto bogatemu zabroni"

Anna i Robert Lewandowscy po powrocie z wakacji postanowili zrobić córkom niespodziankę i podarować coś wyjątkowego. Okazało się, że nie było to wyłącznie marzeniem ich córek. Trenerka zawsze pragnęła takiego prezentu, jaki otrzymała Laura i Klara i dlatego zrealizowała go w dorosłym życiu. Fani zwrócili uwagę na cenę tej zachcianki i skrytykowali pomysł.

Anna i Robert Lewandowscy właśnie wrócili z wakacji. Po powrocie do Monachium na ich córki Laurę i Klarę czekała niespodzianka. Okazało się, że rodzice dziewczynek postanowili podarować im niecodzienny prezent. Na swoim Instagramie trenerka opublikowała zdjęcie i zdradziła, że ten niezwykły podarek był jej wielkim marzeniem z dzieciństwa. Jest szczęśliwa, że teraz mogła spełnić marzenie swoje i dzieci. W komentarzach rozpoczęła się dyskusja, czy aby tak kosztowny prezent jest dobrym pomysłem. Nie jest to mała kwota, prezent na który zdecydowali się Lewandowscy kosztuje minimum 20 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Robert Lewandowski trenuje w ogrodzie

Lewandowscy kupili córkom prezent, o jakim sami marzyli. Co to takiego?

Anna i Robert Lewandowscy po powrocie z urlopu zrobili córkom niespodziankę. Na ogrodzie czekał domek z personalizacją, zjeżdżalnią i wyposażeniem. Para zdecydowała się na kolor szary i biały, a wykończenie wewnątrz jest w kolorze różowym. Na swoim Instastories trenerka pokazała szczegóły tego małego arcydzieła. To marzenie wielu dzieci,  w tym również żony piłkarza. Wyznała, że kiedy była mała chciała mieć właśnie taki domek i jest szczęśliwa, że mogła spełnić to marzenie w życiu dorosłym, uszczęśliwiając dzieci. Pod zdjęciem czytamy:

Drodzy Rodzice, Wam też zdarza się spełniać marzenia o zabawkach z dzieciństwa... TERAZ?

Torebki Vittoria Gotti Zasmakuj włoskiego stylu, wybierając torebki Vittoria Gotti! Skórzane modele posłużą na lata

Dzieci Anny i Roberta Lewandowskich dostały domek w ogrodzie. Fani krytykują pomysł

W komentarzach pojawiały się bardzo różne opinie na temat tego nietypowego prezentu. Wiele osób było zaciekawionych domkiem i jego ceną, zachwycano się wykończeniem, kolorem i dodatkowymi atrakcjami, takimi jak np. zjeżdżalnia. Fani przyznali, że w dzieciństwie było to również ich marzenie.

Wooow ale czad! To taki powrot do dziecinstwa ?? zazdroszcze dzieciakom! Ale beda miec piekne wspomnienia

Niestety, wielu obserwatorów skrytykowało prezent. Fani odnieśli się do ceny domku, która bez montażu zaczyna się od 20 tysięcy złotych. Pojawiły się liczne dyskusje i słowa krytyki. Pod zdjęciem pisali:

A cena pewnie z kosmosu, nie każdego stać na taki wydatek
Kto bogatemu zabroni wyznaczać biedocie poziom życia?
Marzenia kosztują, a kogo stać na taki domek

Lewandowscy kupili domek córkomLewandowscy kupili domek córkom @annalewandowskahpba

sukienka Ta sukienka z Reserved za niecałe 50 zł modeluje figurę! Ten detal czyni cuda

Lewandowscy kupili domek córkomLewandowscy kupili domek córkom @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy uszczęśliwili córki. Ile lat mają ich dzieci?

Anna i Robert Lewandowscy mają obecnie dwie córki, Laurę i Klarę. Trenerka podczas obu ciąży dzieliła się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami i radami dotyczącymi bycia aktywną przed porodem i po porodzie. Pokazywała ćwiczenia i sposoby, jak wrócić do formy. Obecnie ich córeczki mają 4 lata i rok. Młodsza jest Laura, która urodziła się w 2020. Na relacjach zamieszczanych przez parę możemy zauważyć, że córki już teraz wykazują zainteresowanie sportem i chętnie ćwiczą ze swoimi rodzicami. 

Więcej o: