Aniston zrywa znajomości z niezaszczepionymi. "Nie ma czasu dla osób, które nie słuchają faktów"

Jennifer Aniston pojawi się na okładce wrześniowego wydania magazynu "InStyle". Aktorka udzieliła gazecie szczerego wywiadu, w którym zdradziła między innymi, że nie chce utrzymywać bliskich relacji z przeciwnikami szczepień.

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Występowała w wielu hollywoodzkich produkcjach, głównie komediach. Sławę zdobyła dzięki roli Rachel Green w sitcomie Przyjaciele, za którą wyróżniona została Emmy i Złotym Globem. Co ciekawe, w 2019 roku Aniston pobiła rekord Instagrama. W jeden dzień zyskała aż 8 milionów obserwatorów, a pierwsze zdjęcie, które aktorka zamieściła na swoim profilu stało się hitem sieci.

Zobacz wideo Jennifer Aniston rozbija... telefon

"Nie ma czasu dla osób, które nie słuchają faktów"

Niebawem Aniston pojawi się na okładce wrześniowego wydania magazynu "InStyle". Aktorka udzieliła gazecie szczerego wywiadu, w którym zdradziła między innymi, że nie chce utrzymywać bliskich relacji z przeciwnikami szczepień. Gwiazda podkreśliła, że nie była to łatwa to decyzja. W końcu jednak doszła do wniosku, że "nie ma czasu dla osób, które nie słuchają faktów". 

"Dużo przekonań bazuje tylko na propagandzie i strachu"

Aktorka dodała, że promowanie szczepień oraz walka z kłamstwami antyszczepionkowców należą do jej moralnych i zawodowych obowiązków. - Jest ciężko, bo przecież każdy ma prawo do własnej opinii. Jednak dużo przekonań bazuje tylko na propagandzie i strachu - wyznała Aniston. 

Warto wspomnieć, że aktorka w maju przyjęła drugą dawkę szczepionki. Wówczas zachęciła do szczepień na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 37 milionów osób. Podkreśliła, że łatwy dostęp do szczepionek, to jej zdaniem wielki przywilej. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: