Joanna Koroniewska wybrała się z rodziną nad Bałtyk. "Za to kocham polskie morze"

Joanna Koroniewska wraz ze swoją rodziną wybrała się na wakacje nad Bałtyk. Ostatnio na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcia w bikini prosto z plaży i zdradziła, za co kocha polskie morze. - Asiu jak czytam Twój post i Maćka to odnoszę wrażenie, że jesteście na dwóch różnych urlopach - piszą fani w komentarzach.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie

Joanna Koroniewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 592 tysiące obserwatorek i obserwatorów. Dystans do świata oraz ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że grono jej fanów nieustannie się powiększa. Joanna Koroniewska na swoim profilu regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami z wybranych momentów swojego życia zawodowego oraz prywatnego.

Joanna Koroniewska wybrała się nad Bałtyk. "Za to kocham polskie morze"

Joanna Koroniewska wraz z mężem i córkami wybrała się na wakacje nad polskie morze. Na swoim instagramowym profilu uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się z obserwatorkami oraz obserwatorami wybranymi momentami w postaci zdjęć lub relacji. Ostatnio Joanna Koroniewska podzieliła się dwiema fotografiami, na których pozuje w bikini na plaży. Zdradziła również, za co kocha polskie morze.

Cały dzień nad morzem. Od rana do wieczora. Myślałam czy wybrać zdjęcie 1 z końca dnia #magichour czy 2 fota z godziny 12?! ZA TO KOCHAM polskie morze - nigdy się nie nudzi ani pogoda ani wypoczynek tutaj

- napisała aktorka.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów zachwyconych figurą aktorki:

Figura marzenie
Pani Joanno, pozazdrościć figury
Ekstra figura
Wyglądasz rewelacyjnie

- czytamy.

Asiu jak czytam Twój post i Maćka to odnoszę wrażenie, że jesteście na dwóch różnych urlopach ;) uwielbiam

- napisała jedna z internautek.

Okazuje się, że Maciej Dowbor również opublikował na swoim profilu zdjęcie prosto z plaży. - Podobno miałem odpoczywać?! Sam nie wiem co lepsze/gorsze - zabawa lalkami we Frozen czy kopanie wielkiego dołu w niewiadomym celu. Bycie ojcem córek ma mnóstwo zalet, ale czasem nieco z zazdrością spoglądam na kumpli, którzy z synami haratają w galę! W co się bawić z dziewczynkami? Podejrzewam, że mamy mają podobnie z synami? - napisał.

Więcej o: