Julia Wieniawa pochwaliła się zdobyczą ze sklepu z używaną odzieżą. To perełka sprzed 20 lat

Julia Wieniawa wybrała się w podróż z Nikodemem Rozbickim. Pierwszy przystanek zrobili sobie w Amsterdamie, gdzie oprócz zwiedzania, aktorka w poszukiwaniu modowych inspiracji udała się do jednego z vintage shop'ów. Okazuje się, że udało jej się znaleźć prawdziwą perełkę sprzed 20 lat!
Zobacz wideo Julia Wieniawa reaguje na body shaming. "Kobieta drugiej kobiecie!"

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda spełnia się nie tylko jako aktorka, lecz także influencerka, ku uciesze fanów aktywnie działając również na Instagramie. Jej profil obserwuje obecnie ponad 2 mln osób, z którymi gwiazda  dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Julia Wieniawa uważana jest również za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, a swoimi stylizacjami regularnie pokazuje, że doskonale zna się na modzie i obowiązujących trendach. Nie da się ukryć, że młoda aktorka jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które pod publikowanymi przez Julię zdjęciami często dopytują o poszczególne elementy jej garderoby.  

Julia Wieniawa pochwaliła się zdobyczą ze sklepu z używaną odzieżą. To perełka sprzed 20 lat

Julia Wieniawa wybrała się ostatnio w wakacyjną podróż z Nikodemem Rozbickim, a relacją z jej przebiegu dzieli się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie. Pierwszym przystankiem w ich wyprawie okazał się być Amsterdam. Okazuje się, że oprócz zwiedzania miasta i korzystania z jego atrakcji, Julia Wieniawa nie mogła odmówić sobie modowego akcentu i odwiedziła jeden z miejscowych vintage shop'ów. Wśród ubrań oraz dodatków aktorka znalazła prawdziwą perełkę - torebkę marki Fendi sprzed 20 lat. 

Na swoim InstaStories Julia udostępniła ankietę, w której zapytała fanki oraz fanów, czy powinna kupić tę torebkę. - Znalazłam w vintage sklepie torebkę Fendi z 2001 roku i mam dylemat - napisała. Po udostępnionych przez aktorkę wynikach widać, że fani niemal równo zagłosowali na "bierz", jak i "nie bierz". Julia Wieniawa zdecydowała się jednak kupić torebkę, czym pochwaliła się w kolejnej relacji.

Julia Wieniawa pochwaliła się zdobyczą ze sklepu z używaną odzieżą. To perełka sprzed 20 latJulia Wieniawa pochwaliła się zdobyczą ze sklepu z używaną odzieżą. To perełka sprzed 20 lat https://www.instagram.com/juliawieniawa/ screen

Więcej o: