Meghan Markle nagrywa wideo, a tu nagle w oknie znajoma postać. Fani żartują: On jest niemożliwy

Meghan Markle 4 sierpnia świętowała 40. urodziny. Z tej okazji podzieliła się w sieci nagraniem, promującym jej nową kampanię społeczną. Było to także pierwsze wystąpienie księżnej od czasu narodzin jej córki, Lilibet Diany. Całe show skradł jednak książę Harry, którego zabawne zachowanie rozśmieszyło internautów.

Meghan Markle 4 sierpnia skończyła 40 lat. Zagraniczne media miały nadzieję, że księżna podzieli się z tej okazji zdjęciem swojej córki Lilibet Diany, która przyszła na świat na początku czerwca. Księżna Sussex zdecydowała się jednak na inny gest. 

Zobacz wideo

Meghan Markle kończy 40 lat. Książę Harry żartuje z żony

Na stronie fundacji "Archewell", stworzonej przez Meghan Markle i księcia Harry'ego, opublikowano wideo, w którym dawno niewidziana księżna Sussex opowiedziała o projekcie społecznym, który zdecydowała się rozpocząć z okazji swoich 40. urodzin.

Z okazji moich 40. urodzin poprosiłam 40 przyjaciół o poświęcenie 40 minut ich czasu, by wesprzeć kobiety w powrocie na rynek pracy. Ponad 2 miliony kobiet w Stanach Zjednoczonych i miliony kobiet na całym świecie straciły prace z powodu pandemii COVID-19. Myślę, że jeśli każdy z nas się zaangażuje i poświęci 40 minut na pomoc, wywołamy efekt domina

- tłumaczyła w nagraniu aktorka, w którym wystąpiła także jej przyjaciółka, popularna aktorka komediowa Melissa McCarthy.

Danuta HoleckaDanuta Holecka przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda dziennikarka "Wiadomości"?

Szczytna inicjatywa Markle zyskała szacunek wśród internautów, a projekt wsparła już nawet księżniczka Eugenia. Było to także pierwsze wystąpienie Markle od czasu narodzin jej córki w czerwcu tego roku. To jednak nie Markle, ani nawet żarty McCarthy znalazły się w centrum uwagi internautów. Całe show skradł... książę Harry, który pojawił się na nagraniu przez zaledwie kilka sekund.

W pewnym momencie książę Harry, znany z dużego poczucia humoru, postanowił zrobić żonie psikusa. Podczas gdy niczego nieświadoma Markle opowiadała o projekcie, Harry pojawił się w oknie, żonglując piłkami i rozśmieszając w ten sposób McCarthy. Zdezorientowana Markle spojrzała w kierunku męża, który szybko schował się za ścianą, posyłając jej przy tym psotny uśmiech.

Książę Harry żartuje z MeghanKsiążę Harry żartuje z Meghan https://archewell.com/

Żart Harry'ego bardzo rozbawił fanów pary, którzy cieszą się, że książę, cieszący się niegdyś przydomkiem żartownisia, nie stracił swojego poczucia humoru.

Książę Harry jest niemożliwy
To było takie zabawane
Ale z niego dowcipniś
Dobrze widzieć, że masz swojego prywatnego klauna

- pisali rozbawieni. Nie zabrakło jednak i negatywnych komentarzy od internautów, których zdaniem cała sytuacja była wyreżyserowana, by ocieplić wizerunek, zmagającej się z hejtem, książęcej pary. Całe wideo można obejrzeć TUTAJ

Małgorzata SochaMałgorzata Socha "z głową w chmurach" w modnej sukience. Wiemy, gdzie ją kupiła

Więcej o: